Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:41:23
  Журнал » Новини Житомира » Культура » 2011 » Лютий » 14 » 02:31:23

  Житомирський художник Юрій Камишний дивує індусів своєю творчістю

  14 Лютого 2011, 02:31:23 1686 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Житомирський художник Юрій Камишний дивує індусів своєю творчістю
  Житомирянин Юрій Камишний представляє Україну на міжнародному симпозіумі скульпторів і художників. Проходить він з 9 по 23 лютого на півдні Індії. Серед учасників художники з десяти країн: Ісландії, Індії Франції, Італії, Бельгії, Німеччини, Англії, Швеції, України та Росії.

  Ще два тижні тому заслужений художник України Юрій Камишний малював поліські засніжені хати, а сьогодні дивує своїм мистецтвом мешканців і туристів індійського міста Мамалпурам штату Таміл Наду.

  Учасники симпозіуму кілька тижнів працювали в цьому місті, потім свої роботи представили на виставці. На відкритті виставки був присутній мер міста Мамалпурам, який відзначив роботу житомирянина і особисто привітав Юрія.

  Відвідувачі виставки охоче фотографують роботу Юрія Камишного, на якій він зобразив частину місцевого храму і скульптуру слона, що знаходиться поруч. Слон тут вважається священною твариною, це один із семи скарбів буддизму. В Індії вже були охочі купити картину, але Юрій її не продає. Кілька років він ретельно готує виставку на Батьківщині, ця картина стане частиною експозиції.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: