Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:41:21
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2011 » Лютий » 8 » 12:03:03

  Керівництво житомирського водоканалу буде покращувати якість води

  08 Лютого 2011, 12:03:03 1587 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Керівництво житомирського водоканалу буде покращувати якість води
  У зв'язку з модернізацією хлорного господарства, керівництво Житомирського водоканалу пов'язує великі надії на поліпшення якості води в Житомирі.

  Про це заявив директор водоканалу Леонід Башинський.

  - Ми будемо переходити від використання сильнодіючої отруйної речовини, так як вона за класифікатором йде як хлорка, до гіпохлориту-натрію, який є більш інтенсивним окислювачем, який потрібен нам в літній період, коли у воді підвищений рівень марганцю, про що ми говоримо вже кілька років поспіль, - каже Башинський.

  Ця проблема безпосередньо пов'язана зі станом водосховища Відсічне, яке є єдиним джерелом водопостачання міста. За тридцять років експлуатації ситуація склалася невтішна.

  - Сьогодні мало того, що ми втратили корисний об'єм водосховища, ми ще маємо проблеми в літній період, коли температура води підвищується більше 24 градусів, починається гниття, підвищується рівень марганцю, заліза і т.п. - Розповідається директор водоканалу.

  Давно назрілі роботи з поглиблення дна і очищення водосховища нарешті розпочалися. Але, нагадав, Леонід Башинський, для проведення всіх необхідних заходів необхідно ще 80 мільйонів гривень.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: