Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:40:57
  Журнал » Новини Житомира » Події » 2011 » Лютий » 7 » 01:40:11

  Помічник депутата нахамив житомирським журналістам. ФОТО

  07 Лютого 2011, 01:40:11 1692 Коментарі 0 фото: 20 хвилин Читать на русском языке
  Помічник депутата нахамив житомирським журналістам. ФОТО
  Відразу три легкові автомобілі - Мерседес, БМВ і Рено - зіткнулися в Житомирі по вулиці Щорса за перехрестям з вулицею Котовського.

  І хоча машини були сильно пошкоджені, всі їх водії та пасажири залишилися живі. Причини ДТП встановлюють співробітники ДАІ, які прибули на місце події.

  Подібні аварії трапляються періодично в Житомирі і ця могла нічим не виділятися на їх фоні, якби не поведінка одного з потерпілих.

  Коли журналісти прибули на місце аварії і почали фотографувати машини, до них підійшов один з потерпілих і почав хамити і погрожувати фізичною розправою, якщо журналісти не припинять фотографувати його автомобіль. Мовляв, моя машина - я не хочу, щоб його фотографували і йдіть звідси, поки цілі ви і ваша техніка.

  Відразу ж до молодої людини приєдналися ще троє у спортивних костюмах, які також почали грубо лаятися і погрожувати.

  Журналісти показали посвідчення і пояснили, що згідно з законом, вони мають право фотографувати тут. Не можуть тільки публікувати номери авто і фотографувати особи без згоди. Але компанію хлопців це не заспокоїло і такі аргументи вони не сприйняли. А "власник автомобіля" побачивши посвідчення журналіста, у відповідь теж дістав і показав корочку "Посвідчення помічника депутата Королівського райради", хоча надати його або назвати себе він відмовився. Пояснити які права йому дає цей документ в даному випадку теж не зміг.

  Заспокоїти "помічника депутата" зміг лише патруль міліції, який проходив повз.

  Патрульні спокійно пояснили хлопцям, на що мають право журналісти і що вони в будь-якому випадку не праві з такою поведінкою. Після цього компанія залишила журналістів у спокої і повернулася до розбитої машини.
  Помічник житомирського депутата потрапив в аварію фото газети 20 хвилин


  УВАГА! ненормативна лексика
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: