Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 12 Листопада 2018    22:19:52
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2011 » Лютий » 5 » 12:38:31

  Житомирське трамвайно-тролейбусне управління зменшує кількість рейсів

  05 Лютого 2011, 12:38:31 1617 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Житомирське трамвайно-тролейбусне управління зменшує кількість рейсів
  12-го січня виданий черговий наказ за підписом директора КП "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" В. В. Зубрицького, яким скорочується тривалість робочої зміни всіх працівників підприємства на одну годину.

  Очевидно, що таке скорочення має на меті подальше зменшення кількості рейсів міського комунального електротранспорту." - вважають депутати Житомирської міськради.

  Зате, ряд торішніх документальних та публікацій з цього питання лише підтверджує: причина - "недофінансування з державного бюджету"- надумана. Справжня причина кризи комунального підприємства, стратегічно важливого для міста, криється як мінімум у безгосподарності і недієздатності існуючого його керівництва.

  Влада змінилася, але, мабуть, "ще руки не дійшли". Тому продовжує пан Зубрицький "працювати" за інерцією перевіреними методами - "з хворої голови на здорову".

  І проти такого "господарювання" заперечують поки лише члени незалежної профспілки - існування якої директор підприємства начебто й не помічає: саме вони ініціюють спробу вираження спільної недовіри нинішньому керівництву ЖТТУ.

  А поки що 2-ге депо КП ЖТТУ так і залишається "законсервованим", а вже у квітні настає термін майнових претензій за боргами - зокрема віддавати доведеться ще чинне, хоча і в "скороченому режимі", депо № 1.

  І питання так і залишається тим же, що і півроку тому: як скоро Житомир залишиться взагалі без тролейбусів?

  Житомир ТТУ
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: