Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:41:17
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2011 » Лютий » 4 » 12:27:21

  Житомирський Водоканал вирішено передати в концесію московської Інжинірингової компанії

  04 Лютого 2011, 12:27:21 1914 Коментарі 0 фото: 20 хвилин Читать на русском языке
  Житомирський Водоканал вирішено передати в концесію московської Інжинірингової компанії
  ВАТ «Інжинірингова компанія «Науково-дослідний інститут комунального водопостачання та очищення води» м. Москва має намір взяти в концесію комунальне підприємство Житомирський водоканал.

  Про це сьогодні журналістам розповів губернатор Житомирської області Сергій Рижук.

  За його словами, концесія стала можлива після зміни у листопаді 2010 року закону про особливості передачі в оренду або концесію об'єктів централізованого водо-і тепло постачання, які знаходяться в комунальній власності.

  У зв'язку з цим російська компанія звернулася до мера Житомира з проханням на найближчій сесії міської ради розглянути це питання.

  Директор представництва компанії в Україні Віктор Скобліков сказав журналістам, що їх копання має намір вкласти 287 мільйонів гривень у модернізацію, ремонт, технічне оснащення підприємства та інженерних комунікацій ..

  При цьому компанія має намір просити про 20-25-річного терміну концесії, оскільки близько 13 років необхідно на окупність проекту.

  За словами Скоблікова, в кінці 2010 року компанія взяла в концесію водоканали Краматорська та Артемівська (Донецька область).
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: