Живой Журнал
Сегодня: Пн, 23 Апреля 2018    09:46:16
Головна » Новини Житомира » 2011 » Лютий » 4

Житомирський Водоканал вирішено передати в концесію московської Інжинірингової компанії

04 Февраля 2011 2436 0.0 zhzh.com.ua
ВАТ «Інжинірингова компанія «Науково-дослідний інститут комунального водопостачання та очищення води» м. Москва має намір взяти в концесію комунальне підприємство Житомирський водоканал.

Про це сьогодні журналістам розповів губернатор Житомирської області Сергій Рижук.

За його словами, концесія стала можлива після зміни у листопаді 2010 року закону про особливості передачі в оренду або концесію об'єктів централізованого водо-і тепло постачання, які знаходяться в комунальній власності.

У зв'язку з цим російська компанія звернулася до мера Житомира з проханням на найближчій сесії міської ради розглянути це питання.

Директор представництва компанії в Україні Віктор Скобліков сказав журналістам, що їх копання має намір вкласти 287 мільйонів гривень у модернізацію, ремонт, технічне оснащення підприємства та інженерних комунікацій ..

При цьому компанія має намір просити про 20-25-річного терміну концесії, оскільки близько 13 років необхідно на окупність проекту.

За словами Скоблікова, в кінці 2010 року компанія взяла в концесію водоканали Краматорська та Артемівська (Донецька область).
Комментариев: 0
avatar