Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Четвер, 17 Січня 2019    17:17:40
  Журнал » Новини Житомира » Спорт » 2011 » Лютий » 4 » 15:05:15

  Губернатор і мер Житомира показали дітям майстер-клас з фігурного катання. ФОТО

  04 Лютого 2011, 15:05:15 3298 Коментарі 0 фото: Репортер Житомира Читать на русском языке
  Губернатор і мер Житомира показали дітям майстер-клас з фігурного катання. ФОТО
  Сьогодні ввечері в Житомирі, на ковзанці Глобал ICE, Відбулося відкриття першого уроку з фігурного катання та ковзанярського спорту для житомирських школярів.

  50 пар дитячих ковзанів з допомогою спонсорів організував житомирський міський голова Володимир Дебой.

  Довелося виконувати обіцянку свого політичного і владного побратима Сергія Рижука, який колись пообіцяв поставити на "ковзани" всіх житомирських школярів.

  Тепер учні кожної з житомирських шкіл по черзі будуть проходити уроки катання на ковзанах в одному з трьох закладів міста, де є каток. Це "Глобал" (20 пар ковзанів), "ФОК" (15 пар) і "Плаза" (15 пар).

  Перші чотири заняття для школярів безкоштовні, всі наступні будуть коштувати символічні 5 гривень.

  Відкриття відбулося весело і по-спортивному

  Дітей вишикували в ряд, виступив Володимир Дебой та Сергій Рижук. Пообіцяли на досягнутому не зупинятися і організовувати "виїзні" заняття з фізкультури та інших спортивних дисциплін.

  Діти їм поплескали в долоні, одягли нові ковзани і приступили до сеансу катання.

  Відверто порадував на імпровізованій прес-конференції Сергій Рижук. У присутності телекамер і диктофонів, він заявив, що: "Ковзани для нього, це як ... секс. Мовляв, поки до сьомого поту не дійде - не зрозумієш, що це таке".

  Така несподівана аналогія губернатора викликала у всіх, хто це почув легкий шок упереміш зі сміхом.

  Потім Рижук і Дебой надівши ковзани стали ганяти по катку. Більш молодші чиновники - підлеглі губернатора, трохи зніяковіли - Рижук у свої 60 років так літає на ковзанах, як метеор!

  Як він сам про себе говорить - сільський спортсмен ... Хвалиться, що може ще швидше їздити на ковзанах, проте боїться: "Гепнутися перед телекамерами".

  Дебой від свого наставника не відставав - катався з дітками і фотографувався з усіма бажаючими.


  Подарунок для житомирських школярів - 50 пар ковзанів  Дітей було багато. Чиновників різного рівня - не менше.

  Начальник міського управління освіти Валентин Арендарчук оголошує про старт в Житомирі уроків фізкультури на ковзанах

  Володимир Дебой: "Нам дуже приємно, що в кінці цього робочого тижня ми даємо старт такому добрій і корисній справі, як уроки фізкультури на ковзанах. Багато наших дітей вже вміють кататися, але є й такі, хто сьогодні вперше виходить на лід, ми хочемо, щоб у Житомирі кожна дитина навчився красиво і впевнено кататися, адже діти - наше майбутнє, а нам потрібна в майбутньому тільки здорова нація... Ми на цьому не зупинимося, будемо робити подальші кроки для того, щоб уроки фізкультури в Житомирі ставали більш різноманітними і цікавими "

  Сергій Рижук: "Бізнесмени побудували цю чудову арену, вони хочуть і мають право заробляти гроші. Ми з мером згодні в тому, що хай вони заробляють гроші, але не на дітях. Нехай діти заробляють собі тут здоров'я, тому ми домовилися з адміністраціями "Глобал", "ФОКу" і "Плази" на базі цих установ за невеликі кошти будуть проходити дитячі уроки фізкультури. Ковзани ми для цього вже придбали."

  Діти з радістю сприйняли можливість безкоштовно покататися на ковзанах)


  Потім мер Володимир Дебой встав на ковзани і показав усім, як він вміє кататися.

  Кататися він вміє!  Сергій Рижук, відбігав кілька швидких кіл, трохи задихавшись, порівняв катання ковзанах з ... сексом і зазначив, що може і швидше їздити, і боїться гепнутися перед журналістами)))

  Редактор Репортер Житомира Сергій Фещенко не упустив можливості надіти ковзани і намотати з житомирськими школярами і чиновниками сотню-другу кіл ...


  Начальник управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Олена Сарно віддала перевагу спокійному спогляданню того, як катаються діти.

  На ковзани пообіцяла стати наступний раз.


  Представники управління у зв'язках з громадськістю Житомирської міської ради Ольга Белобровец (Ліворуч) і Світлана Прокоф'єва ретельно фіксували на камеру, все, що відбувається. Світлана Прокоф'єва, до речі, вперше у своєму житті стала на ковзани. Правда, відійти від бортика їй так і не вдалося...

  До пів на восьму вечора на ковзанці каталися діти ...
  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: