Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 12 Листопада 2018    22:18:01
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2011 » Лютий » 3 » 19:54:58

  Головлікар онкодиспансеру: у Житомирі хворі на рак люди змушені платити за лікування. ВІДЕО

  03 Лютого 2011, 19:54:58 1507 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Головлікар онкодиспансеру: у Житомирі хворі на рак люди змушені платити за лікування. ВІДЕО
  Онкохворі житомиряни більшу частину лікування оплачують самостійно, так як держава з кожним роком виділяє все менше коштів на боротьбу з онкологією.

  Про це «Журналу Житомира» повідомив Борис Гуля, головний лікар житомирського онкодиспансеру.

  За словами фахівців, онкологія в Житомирі набирає темпи. Напередодні Всесвітнього дня боротьби проти раку, який відзначають 4 лютого, ми поцікавилися, чи є шанси у онкохворої людини, без грошей отримати належне.

  Як каже головний лікар житомирського онкодиспансеру, навіть дуже багаті люди не завжди можуть забезпечити собі сучасне лікування раку. Вартість ліків дуже висока, а держава тільки на 10-12% фінансує цю галузь медицини. Ті ж медикаменти, які закуповує Міністерство, не завжди радують якістю.

  - Розумієте, державна програма «Онкологія» проводить тендер та закуповує дешеві препарати, - каже Борис Гуля. - Дуже часто вони не відповідають вимогам. Тому що це не брендові препарати, а генерики, замінники, відповідно, вони не дають того результату, який повинні давати.

  За словами доктора, кожен хворий отримує лікування, хоч вже зараз в онкодиспансері є гостра необхідність в основних хіміопрепаратах.


  Коменатрів: 0
  avatar