Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 12 Листопада 2018    22:17:00
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2011 » Лютий » 2 » 19:42:58

  Кримінальну справу було сфабриковано - адвокат власника інтернет-клубу КлубOк

  02 Лютого 2011, 19:42:58 1687 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Кримінальну справу було сфабриковано - адвокат власника інтернет-клубу КлубOк
  Власники житомирського Інтернет-клубу "КлубOк", майно якого було конфісковано правоохоронними органами, а один із власників арештований, Звертаються до Президента України Віктора Януковича та Генерального прокурора України Віктора Пшонки з проханням захисту від "свавілля місцевої влади".

  Про це заявив співвласник Інтернет-клубу "КлубOк" Сергій Камінський під час прес-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ.

  Зокрема, за словами адвоката Інтернет-клубу "КлубOк" Лади Камінської, 26 січня "КлубOк", який знаходиться в центрі міста, був розгромлений співробітниками силових органів.

  - Представниками прокуратури та міліції було застосовано безпрецедентне насильство над власником клубу Дмитром Камінським та персоналом клубу. Також було вилучено майно установи без достатніх підстав і будь-яких документів. У результаті зафіксовані удари грудної клітки Д. Камінського, а також удар плеча у юриста клубу. Крім того, без належного оформлення у невідомому напрямку з приміщення клубу було вивезено 51 комп'ютер, двері клубу розрізано болгаркою, меблі зруйновано, - підкреслила вона.

  У даний момент, відзначила Л. Камінська, Д. Камінський "утримується за гратами на підставі наспіх відкритої кримінальної справи ".

  - Його звинувачують у нападі на співробітника міліції, що абсолютно не відповідає дійсності. Звинувачення сфабриковано з метою ухилення від відповідальності за розгром клубу і побиття власників. Крім того, на сім'ю власника клубу здійснюється тиск. Зокрема, членів його сім'ї залякують і переслідують невідомі особи, - сказано в заяві.

  - Причиною такої поведінки правоохоронців у клубі, що була названа в листі прокуратури Житомирської області, стало "виявлення неповнолітнього учня середньої школи, який близько двох годин замість уроків грав в комп'ютерні ігри з масовими вбивствами, які містять елементи жорстокості і насильства і негативно впливають на психіку неповнолітнього". Така позиція прокуратури є відвертим ханжеством , оскільки найбільш негативний вплив на свідомість всіх затриманих в клубі справило насильство здійснене співробітниками міліції під керівництвом працівника прокуратури, - підкреслила Л. Камінська.

  У результаті таких дій правоохоронних органів власники клубу оцінюють свої збитки в 850 тис.грн.

  - Клуб повністю розгромлено, майно вивезено і розграбовано. Ми вимагаємо забезпечити повернення безпідставно вивезеного майна й притягнути до відповідальності причетних до нападу на клуб чиновників. Також вимагаємо закрити безпідставно порушену проти Д. Камінського кримінальну справу, - сказано у зверненні до Президента та Генпрокурора представників Інтернет-клубу.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: