Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Суббота, 26 Сентября 2020    07:03:47
Житомир » Новини » Кримінал » 2011 » Февраль » 2 » 20:42:58

Кримінальну справу було сфабриковано - адвокат власника інтернет-клубу КлубOк

02 Февраля 2011, 20:42:58 2382 Коментарі 0 Читать на русском

Кримінальну справу було сфабриковано - адвокат власника інтернет-клубу КлубOк
Власники житомирського Інтернет-клубу "КлубOк", майно якого було конфісковано правоохоронними органами, а один із власників арештований, Звертаються до Президента України Віктора Януковича та Генерального прокурора України Віктора Пшонки з проханням захисту від "свавілля місцевої влади".

Про це заявив співвласник Інтернет-клубу "КлубOк" Сергій Камінський під час прес-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема, за словами адвоката Інтернет-клубу "КлубOк" Лади Камінської, 26 січня "КлубOк", який знаходиться в центрі міста, був розгромлений співробітниками силових органів.

- Представниками прокуратури та міліції було застосовано безпрецедентне насильство над власником клубу Дмитром Камінським та персоналом клубу. Також було вилучено майно установи без достатніх підстав і будь-яких документів. У результаті зафіксовані удари грудної клітки Д. Камінського, а також удар плеча у юриста клубу. Крім того, без належного оформлення у невідомому напрямку з приміщення клубу було вивезено 51 комп'ютер, двері клубу розрізано болгаркою, меблі зруйновано, - підкреслила вона.

У даний момент, відзначила Л. Камінська, Д. Камінський "утримується за гратами на підставі наспіх відкритої кримінальної справи ".

- Його звинувачують у нападі на співробітника міліції, що абсолютно не відповідає дійсності. Звинувачення сфабриковано з метою ухилення від відповідальності за розгром клубу і побиття власників. Крім того, на сім'ю власника клубу здійснюється тиск. Зокрема, членів його сім'ї залякують і переслідують невідомі особи, - сказано в заяві.

- Причиною такої поведінки правоохоронців у клубі, що була названа в листі прокуратури Житомирської області, стало "виявлення неповнолітнього учня середньої школи, який близько двох годин замість уроків грав в комп'ютерні ігри з масовими вбивствами, які містять елементи жорстокості і насильства і негативно впливають на психіку неповнолітнього". Така позиція прокуратури є відвертим ханжеством , оскільки найбільш негативний вплив на свідомість всіх затриманих в клубі справило насильство здійснене співробітниками міліції під керівництвом працівника прокуратури, - підкреслила Л. Камінська.

У результаті таких дій правоохоронних органів власники клубу оцінюють свої збитки в 850 тис.грн.

- Клуб повністю розгромлено, майно вивезено і розграбовано. Ми вимагаємо забезпечити повернення безпідставно вивезеного майна й притягнути до відповідальності причетних до нападу на клуб чиновників. Також вимагаємо закрити безпідставно порушену проти Д. Камінського кримінальну справу, - сказано у зверненні до Президента та Генпрокурора представників Інтернет-клубу.

Тэги: Житомир, рейдеры, комп'ютеpы, Клубок, прокуратура
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: