Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 12 Листопада 2018    22:23:04
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2011 » Лютий » 2 » 19:35:48

  Начальник відділу Держкомзему у Радомишльському районі засуджений за хабар на 5 років

  02 Лютого 2011, 19:35:48 3895 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Начальник відділу Держкомзему у Радомишльському районі засуджений за хабар на 5 років
  Колишній начальник відділу Держкомзему у Радомишльському районі Житомирської області засуджений за хабар на 5 років

  Про це «Журналу Житомира» сьогодні повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

  Набув чинності вирок Радомишльського районного суду Житомирської області у кримінальній справі відносно начальника відділу Державного комітету України із земельних ресурсів у Радомишльському районі та його спільниці - реєстратора Житомирської регіональної філії державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру», які вимагали та отримали хабар від місцевого приватного підприємця.

  Встановлено, що посадові особи (зараз вже колишні) вимагали 800 доларів США у приватного підприємця за сприяння у видачі йому державного акта на право власності на земельну ділянку в районному центрі області площею близько 0,4 га.

  Працівниця регіональної філії ДП була затримана співробітниками Служби безпеки України «на гарячому» - безпосередньо після передачі всієї суми хабара. Згодом був затриманий її спільник.

  Суд визнав правопорушників винними у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (одержання особою, яка займає відповідальне становище, хабара, поєднане з вимаганням) КК України, і призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки.

  Крім того, колишній начальник відділу Держкомзему позбавлений рангу державного службовця і йому заборонено займати організаційно-розпорядчі посади і посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій в органах державної влади, місцевого самоврядування та державних органах земельних ресурсів строком на 2 роки.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: