Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 12 Листопада 2018    22:17:28
  Журнал » Новини Житомира » Афіша » 2011 » Лютий » 1 » 17:59:53

  У Житомирському Клубі елітарного кіно покажуть «Механічний апельсин»

  01 Лютого 2011, 17:59:53 1737 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирському Клубі елітарного кіно покажуть «Механічний апельсин»
  У четвер, на зустрічі учасників Клубу елітарного кіно житомирським кінолюбителям представлять фільм Стенлі Кубрика "Механічний апельсин".

  Час: 3 лютого (четвер), 18.30
  Місце: гуртожиток училища культури
  Адреса: вул. 1 травня, 22 а
  У програмі: Обмін фільмами, слово кінознавця, спілкування
  Клубний внесок - 10 грн.

  У фільмі зроблено аналіз причин злочинності серед молоді, нетерпимості нового покоління до звичних моральних цінностей і життєвих засад сучасного суспільства.

  Безжалісний лідер банди підлітків, що здійснює вбивства і згвалтування, потрапляє у в'язницю і піддається спеціальній обробці по придушенню підсвідомого прагнення до насильства. Але життя за воротами в'язниці таке, що заходи, прийняті щодо "виправлення жорстокості характеру" не можуть нічого змінити.

  Після виходу фільму в Англії почалися масові молодіжні заворушення, з побічними натяками на фільм. У результаті "Заводний апельсин" через велику кількість сексу і насильства був заборонений судом Великобританії з формулюванням "зло як таке". Проте ж частина глядачів і критиків прийняли фільм із захопленням.

  У журналі "Тайм" писалося: "Жоден фільм за останнє десятиліття (а можливо, і за всю історію кінематографа) не містить таких вишуканих і лякаючих пророцтв про майбутню роль культурних об'єктів: живопису, архітектури, скульптури, музики в нашому суспільстві".


  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: