Живой Журнал
Сегодня: Сб, 24 Февраля 2018    08:29:22
Головна » Новини Житомира » 2011 » Січень » 31

Заступник мера Житомира Микола Боровець погрожує звільнити всіх неслухняних комунальників

31 Января 2011 1936 0.0 zhzh.com.ua
Заступник мера Житомира Микола Боровець заявив, що доручення які були дані керівникам комунальних підрозділів міста на минулому тижні не були виконані.

Про це він повідомив сьогодні під час наради комунальників у міській раді.

Нагадаємо, мер Житомира Володимир Дебой зобов'язав керівників водоканалу, управління штучних споруд, Міськсвітло, спільно ліквідувати розкопку на проїжджій частині спуску на Бердичівський міст по вулиці Жуйко. Розкопка знаходиться у вкрай аварійному місці - неодноразово попереджувальний знак збивали автомобілі, існує безпосередня загроза серйозної аварії, оскільки дорога в тому місці швидкісна, і в той же час - звивиста.

Вказівка мера була проігнорована. Керівникам відповідних підприємств тепер треба написати пояснення, що завадило їм ліквідувати загрозу житомирським водіям.

Крім перерахованих вище служб пояснення на ім'я міського голови будуть писати керівники "ЖБК-2" і ЖЕКу № 11, за неналежне реагування на звернення громадян.

Микола Боровець та Світлана Пивоварова зажадали від керівників комунальних підприємств міста ефективної роботи із зверненнями громадян. Інакше "будуть сформовані плани, щодо подальшої роботи окремо з кожним із керівником". Іншими словами - звільнення з посади.
Комментариев: 0
avatar