Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 20 Січня 2020    23:42:30
Журнал » Новини Житомира » Спорт » 2011 » Січень » 12 » 16:37:00

Олександр Коцюбко став новим головою Федерації футболу Житомирської області

12 Січня 2011, 16:37:00 1879 Коментарі 0 фото: 20 хвилин
Олександр Коцюбко став новим головою Федерації футболу Житомирської області
Сьогодні 12 січня, під час позачергової конференції Федерації футболу Житомирської області делегати обрали нового голову федерації. Ним став президент СК "Легіон" Олександр Коцюбко.

Роботу його попередника - Олександра Чернявського, який очолював федерацію з 2007 року, делегати конференції визнали незадовільною. За словами виступаючих, житомирський футбол просто даремно втратив чотири роки.

Новообраний керівник федерації пообіцяв, що спільно з керівниками футбольних федерацій районів постарається вивести "спорт № 1" на новий рівень. При чому як професійні команди, так і аматорські. й у тому числі дитячі.

Присутній на конференції представник Федерації футболу України Олександр Яковенко зазначив, що ФФУ зі свого боку буде всіляко підтримувати ініціативи футтбольной федерації Житомирщини, спрямовані на розвиток і популяризацію футболу. І навіть пообіцяв подвоїти фінансування - з 50 до 100 тисяч гривень.

 - Тільки використовувати ці гроші треба ефективно, на розвиток футболу, А не так, як це робив минулий керівник федерації Житомирської області, коли з отриманих 50 тисяч гривень, 39 тисяч були витрачені на "оренду приміщення", - зазначив представник ФФУ.

Нагадаємо, за тиждень до виборів на мера Житомира, місцевий бізнесмен Олександр Коцюбко зняв свою кандидатуру і прийняв рішення підтримати Володимира Дебоя, який надалі і став новим мером міста.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: