Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 14 Грудня 2019    21:49:14
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2011 » Січень » 4 » 23:18:04

ТРЦ «Глобал UA» побудував в Житомирі нову автостанцію

03 Січня 2011, 23:18:04 3703 Коментарі 0
ТРЦ «Глобал UA» побудував в Житомирі нову автостанцію
Житомирський ТРЦ «Глобал UA» продовжує будівництво й модернізацію свого торговельно-розважального комплексу. Про це повідомляє житомирський портал будівництва ZThata.

Одним із завдань які стоять перед керівництвом вже в 1 кварталі 2011 року буде відкриття автостанції з сучасними касами, кондиціонерами, залами очікування та кімнатами відпочинку.

 - Платформа вже побудована, - говорить генеральний директор ТРЦ «Глобал UA» Микола Бірюченко, - вона знаходиться з боку вулиці Котовського, недалеко від центрального автовокзалу. Для початку впровадження проекту необхідно оформити пакет документів.

З автостанції відправлятимуться автобуси за новоград-волинському, Коростенського та київському напрямку приміського сполучення. Це дозволить зменшити навантаження на автостанцію Житнього ринку. У теж час в інтересах компанії збільшити кількість відвідувачів центрального речового ринку.

У цьому ж році заплановано будівництво виходу з Центрального речового ринку на вулицю Київську, що значно спростить доступ до ринку.

Крім того, в 2011 році ТРЦ «Глобал UA» очікує відкриття кінотеатру на 5 залів, два з яких будуть у форматі 3D. Над зоною ковзанки очікується відкриття боулінг - центру на 18 доріжок і зони дитячих розваг площею 3 тисячі квадратних метрів.

ДОВІДКА: у 2010 році ТРЦ «Глобал UA» забезпечив найвищі в Україні темпи будівництва і здачі в експлуатацію торгових площ. У розпорядженні центру автомобільний паркінг на 2100 машин. На реалізацію проекту розпочатого ТРЦ «Глобал UA» три роки тому було внесено 270 млн. грн. інвестицій, а міський бюджет поповнився на 4 млн 900 тис. грн.

У середньому, комплекс відвідує від 500 до 700 осіб на годину. У святкові і передсвяткові дні кількість відвідувачів збільшується.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: