Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 20 Лютого 2019    01:13:39
Журнал » Новини Житомира » Економіка » 2010 » Грудень » 27 » 14:41:37

Підприємства міста Житомира отримали більше 45 млн. грн. прибутку - статистика

27 Грудня 2010, 14:41:37 1554 Коментарі 0
Підприємства міста Житомира отримали більше 45 млн. грн. прибутку - статистика
Більше 45 мільйонів гривень прибутку - такий результат господарської діяльності підприємств міста Житомира з початку року.

Як стало відомо «Журналу Житомира», ця сума в 1,3 рази перевищує торішній показник.

 - У цілому, по місту позитивно спрацював кожен другий суб'єкт господарювання, - відзначає фахівець відділу статистики підприємств головного управління статистики в області Юлія Вітковська.

Традиційно, ефективно працював промисловий сектор економіки, де сформовано 82,5 мільйона гривень прибутку, яку забезпечила переробна галузь з результатом у сумі майже 81 мільйона гривень.

Краще всіх у цій сфері спрацювали підприємства з виробництва харчових продуктів ЗАТ «Житомирський маслозавод» і ЗАТ «Житомирські ласощі», хімічної промисловості - ЗАТ «Ліктрави» і металургійного виробництва - ДП «Євроголд Індастріз ЛТД».

За 10 місяців поточного року було зафіксовано поліпшення в роботі транспорту, де на противагу минулорічним збиткам, отримано 5 мільйонів гривень прибутку.

Покращилася ситуація і в готельно-ресторанному господарстві, сфері операцій з нерухомим майном і в торгівлі. Одночасно будівельні підприємства наростили збитки в сумі понад 10 мільйонів гривень.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: