Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 21 Листопада 2018    08:05:41
  Журнал » Новини Житомира » Бізнес » 2010 » Грудень » 27 » 14:41:37

  Підприємства міста Житомира отримали більше 45 млн. грн. прибутку - статистика

  27 Грудня 2010, 14:41:37 1474 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Підприємства міста Житомира отримали більше 45 млн. грн. прибутку - статистика
  Більше 45 мільйонів гривень прибутку - такий результат господарської діяльності підприємств міста Житомира з початку року.

  Як стало відомо «Журналу Житомира», ця сума в 1,3 рази перевищує торішній показник.

   - У цілому, по місту позитивно спрацював кожен другий суб'єкт господарювання, - відзначає фахівець відділу статистики підприємств головного управління статистики в області Юлія Вітковська.

  Традиційно, ефективно працював промисловий сектор економіки, де сформовано 82,5 мільйона гривень прибутку, яку забезпечила переробна галузь з результатом у сумі майже 81 мільйона гривень.

  Краще всіх у цій сфері спрацювали підприємства з виробництва харчових продуктів ЗАТ «Житомирський маслозавод» і ЗАТ «Житомирські ласощі», хімічної промисловості - ЗАТ «Ліктрави» і металургійного виробництва - ДП «Євроголд Індастріз ЛТД».

  За 10 місяців поточного року було зафіксовано поліпшення в роботі транспорту, де на противагу минулорічним збиткам, отримано 5 мільйонів гривень прибутку.

  Покращилася ситуація і в готельно-ресторанному господарстві, сфері операцій з нерухомим майном і в торгівлі. Одночасно будівельні підприємства наростили збитки в сумі понад 10 мільйонів гривень.

  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: