Живой Журнал
Сегодня: Нд, 22 Апреля 2018    04:39:33
Головна » Новини Житомира » 2010 » Грудень » 24

У Новограді-Волинському назріває криза громадського транспорту

24 Декабря 2010 1892 0.0 zhzh.com.ua
Складна ситуація з пасажирськими перевезеннями склалася в місті Новограді-Волинському, що на Житомирщині. Вже тиждень міські автобуси працюють на лінії лише у години "пік" - вранці і ввечері.

Як повідомили у відділі інформації і зв'язків з громадськістю міської ради, директор товариства "Новоград-транс сервіс" Віктор Пелешок, з яким міська влада уклала договір на пасажирські перевезення, повідомив міському голові про зміни в русі автобусів.

Зокрема, перевізник зазначив, що підприємство у зв'язку зі зростанням ціни на паливно-мастильні матеріали та запчастини до автобусів позбавлене необхідних коштів на закупівлю пального, на своєчасну виплату зарплати і ремонт автобусів. До того ж постачальники палива відмовилися заправляти автобуси в борг.

Крім того, державою не відшкодовуються кошти за здійснення перевезень пільгових категорій громадян.

"Це не страйк, просто з 17 грудня ми змушені були пустити автобуси на лінію тільки в години" пік ", - зазначив В. Пелешок.

Вихід з транспортної ситуації, що склалася в місті, обговорено на засіданні виконкому міської ради. Надійшли дві пропозиції - на основних автобусних маршрутах щогодини вводити по одному автобусу для перевезення пільговиків і підвищити вартість квитків до 2 гривень.

Остаточне рішення буде прийнято після вивчення та обговорення цих пропозицій.
Комментариев: 0
avatar