Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:39:53
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2010 » Грудень » 24 » 18:58:17

  Янукович з шостого разу записав новорічне привітання українцям. ФОТО

  24 Грудня 2010, 18:58:17 1510 Коментарі 0 фото: Газети по-київски Читать на русском языке
  Янукович з шостого разу записав новорічне привітання українцям. ФОТО
  У центрі Києва на тлі Адміністрації будівлі Президента на вул. Банковій Президент Віктор Янукович записав новорічне звернення до громадян України. Із декорацій - 2 гвардійця, що охороняють вхід, чотириметрова ялинка і червона доріжка, на задньому тлі-колони будівлі, підсвічені помаранчевим кольором

  Ялинку прикрасили ще до обіду, а от з доріжкою було складніше. Щоб президент не зачепився, її вирішили прикріпити до землі, точніше - до плитки, якій викладено двір адміністрації. Після короткої наради два робочих, проявивши кмітливість, вирішили прибивати доріжку цвяхами, потрапляючи в стики між плитками.

  «Тут що рекламу знімають?» - Дивувалися перехожі кияни, дізнавшись, що Банкову перекрили для пішоходів.

  Сюжет, за задумом режисера, буде наступний: Янукович йде ввечері з роботи, виходить на вулицю - вхід охороняє два гвардійці, а праворуч видно табличка «Адміністрація Президента». Потім гарант спускається сходами, проходить на камеру по червоній доріжці метрів десять, зупиняється біля стійки, читає звернення (з суфлера, встановленого над камерою).

  У першому дублі Президент України зіскочив зі сходів і дуже жваво прокрокував до стійки. У другому - йшов дуже повільно. Під час п'ятого дубля підхід вже не записували, тільки звернення, яке за часом займе в новорічну ніч приблизно хвилини півтори.

  Вклався Янукович, всього за 13 хвилин і 6 дублів - як актор досвідчений. За мірками телебачення - дуже швидко. Так, наприклад, пару секунд рекламного ролика знімають мінімум годину.


  Нагадаємо, заступник глави АП Ганна Герман ще 9 грудня заявила, що вітальне звернення Президента до українців з нагоди Нового року вже готове, але запис буде, сніг коли піде.


  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: