Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Четвер, 17 Січня 2019    17:16:39
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2010 » Грудень » 23 » 18:02:41

  Микола Боровець наказав зрізати в Житомирі 820 аварійних дерев

  23 Грудня 2010, 18:02:41 1921 Коментарі 0 фото: Житомир інфо Читать на русском языке
  Микола Боровець наказав зрізати в Житомирі 820 аварійних дерев
  У Житомирі необхідно зрізати всі без винятку аварійні дерева, які становлять загрозу для людей та житлових будинків.

  Про це на робочій нараді з керівниками житлово-комунальних підприємств міста Житомир повідомив заступник мера Микола Боровець.

   - Давайте проведемо цю справу через комісію надзвичайних ситуацій і поставимо собі завдання прибрати всі аварійні дерева, які є прямою загрозою для будинків. Адже та тисяча гривень, якої не вистачає, щоб зняти таке дерево, може перетворитися на сотні тисяч гривень збитків у разі його падіння. - Каже Боровець.

  Микола Боровець нагадав випадок з ураганом, який пронісся влітку в Житомирі.

   - Давайте поставимо собі завдання: скільки б це не коштувало, зняти по місту всі аварійні дерева, починаючи від самих небезпечних. - Заявив Боровець.

  У свою чергу, начальник житлового управління Житомирської міськради Світлана Півоварова повідомила, що в Реєстрі аварійних дерев Житомира - 820 дерева, які вимагають знесення.


  ДОВІДКА: Для виробництва клеєного бруса, як правило, використовується деревина хвойних порід. З окоренних деревини відбираються рівні якісні колоди. Відібрані колоди розпилюють на дошки. Клеєний брус - це матеріал, що поєднує в собі всі достоїнства дерева, а спеціальна обробка захищає від руйнування. Варто відзначити, що дерев'яний будинок з клеєного бруса - це дуже довговічне житло. Виконуючи будівництво будинку з такої деревини, господар будинку забезпечує тим самим якісне житло не тільки для себе і своїх дітей, а й онуків.
  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: