Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 06 Грудня 2019    00:13:32
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2010 » Грудень » 23 » 18:02:41

Микола Боровець наказав зрізати в Житомирі 820 аварійних дерев

23 Грудня 2010, 18:02:41 2319 Коментарі 0 фото: Житомир інфо
Микола Боровець наказав зрізати в Житомирі 820 аварійних дерев
У Житомирі необхідно зрізати всі без винятку аварійні дерева, які становлять загрозу для людей та житлових будинків.

Про це на робочій нараді з керівниками житлово-комунальних підприємств міста Житомир повідомив заступник мера Микола Боровець.

 - Давайте проведемо цю справу через комісію надзвичайних ситуацій і поставимо собі завдання прибрати всі аварійні дерева, які є прямою загрозою для будинків. Адже та тисяча гривень, якої не вистачає, щоб зняти таке дерево, може перетворитися на сотні тисяч гривень збитків у разі його падіння. - Каже Боровець.

Микола Боровець нагадав випадок з ураганом, який пронісся влітку в Житомирі.

 - Давайте поставимо собі завдання: скільки б це не коштувало, зняти по місту всі аварійні дерева, починаючи від самих небезпечних. - Заявив Боровець.

У свою чергу, начальник житлового управління Житомирської міськради Світлана Півоварова повідомила, що в Реєстрі аварійних дерев Житомира - 820 дерева, які вимагають знесення.


ДОВІДКА: Для виробництва клеєного бруса, як правило, використовується деревина хвойних порід. З окоренних деревини відбираються рівні якісні колоди. Відібрані колоди розпилюють на дошки. Клеєний брус - це матеріал, що поєднує в собі всі достоїнства дерева, а спеціальна обробка захищає від руйнування. Варто відзначити, що дерев'яний будинок з клеєного бруса - це дуже довговічне житло. Виконуючи будівництво будинку з такої деревини, господар будинку забезпечує тим самим якісне житло не тільки для себе і своїх дітей, а й онуків.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: