Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 04 Августа 2020    20:12:23
Житомир » Новини » Події » 2010 » Декабрь » 23 » 17:36:38

У Житомирі відбулися навчання з порятунку людей, що провалилися під лід. ФОТО

23 Декабря 2010, 17:36:38 1977 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі відбулися навчання з порятунку людей, що провалилися під лід. ФОТО
Житомирська обласна рятувальна служба спільно з Головним управлінням МНС провели вчора в Житомирі в Гідропарку спільні навчання на річці Тетерів.

Як повідомила «Журналу Житомира» представник прес-служби МНС Іванна Рикун, рятувальники представили обладнання, за допомогою якого можна швидко відреагувати на подію і, при необхідності, пірнути під воду з мінімальним ризиком для водолаза.

Крім цього, співробітники аварійно-рятувальної служби відпрацьовували дії під час виникнення нещасного випадку на льоду, а також надання долікарської медичної допомоги.

Керівники навчань відзначили, що комунально-рятувальна служба на воді до зими готова.

Але це аж ніяк не означає, що можна знехтувати правилами поведінки на воді, на льоду, особливо це стосується рибалок. З останніми в ході навчань були проведені роз'яснювальні бесіди про правила поведінки.

Щорічно в Житомирській області гине на воді майже сто чоловік. І чимало смертей припадає на осінньо-зимовий період. Протягом 2010 року водна стихія забрала життя у 95 осіб, 9 з яких - діти.Тэги: МНС, Тетерів, Житомир, лід, Гідропарк, рибалки, ріка
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: