Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 29 Лютого 2020    12:43:33
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2010 » Грудень » 22 » 15:34:45

У Житомирі шукають студентів для стажування в обласній раді

22 Грудня 2010, 15:34:45 1915 Коментарі 0
У Житомирі шукають студентів для стажування в обласній раді
У Житомирі розпочинається відбір студентів та аспірантів для участі в новій програмі «Студенти для органів місцевого самоврядування».

Про це «Журналу Житомира» сьогодні повідомили координатор програми Олександр Мельничук.

Учасниками програми можуть стати студенти 3-5 курсів ВНЗ міста Житомира.

Для участі в програмі необхідно: Заповнити та надіслати на e-mail: mgo.sformat @ gmail.com анкету-учасника. Анкети приймаються до 10 січня 2011 року. У темі листа вказати «Стажування».

Пройти співбесіду. Співбесіда відбудеться з 12 по 18 січня 2011 року.

Згідно заповненої анкети і за результатами співбесіди відбираються переможці програми, які будуть проходити стажування в комісіях Житомирської обласної ради протягом 5-ти місяців. Учасники програми забезпечуються стипендією на час проходження стажування.

Кількість учасників програми обмежена.

Основні критерії участі у програмі:
  •  бути студентом старших курсів (3-5 курсу) або аспірантом;
  •  розбиратися у сучасній політичній ситуації;
  •  мати аналітичні здібності;
  •  володіти іноземною мовою.
Учасники програми залучаються до розробки нормативно-правової бази, підготовки та проведення сесій, громадським слуханням, беруть участь в поточній діяльності комісій органів місцевої влади. Комісії обираються в залежності від професійної спрямованості студентів спільно з керівництвом Житомирської обласної ради.

Анкету можна скачати тут: Anketa_Students.doc 76.5 Kb

Виконавець програми у Житомирській області - Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки Житомирської обласної ради. Організатор програми в Україні - громадська організація «Молодіжна Альтернатива».

ДОВІДКА:
Програма «Студенти для органів місцевого самоврядування»діє в Україні з 2002 року. За період 2002-2010 рр. стажування в органах місцевої влади та місцевого самоврядування пройшли близько 900 студентів.
Програма реалізується в наступних регіонах: Центральна Україна: Чернігів, Черкаси, Вінниця, Кіровоград. Південна Україна: Севастополь, Сімферополь, Одеса. Східна Україна: Донецьк, Харків, Запоріжжя, Луганськ, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ. Західна Україна: Тернопіль, Львів, Чернівці, Ужгород, Кременець, Дрогобич.


Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: