Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:38:50
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2010 » Грудень » 22 » 15:21:31

  Працівники МНС закликають житомирян не купувати піротехнічні вироб

  22 Грудня 2010, 15:21:31 1494 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Працівники МНС закликають житомирян не купувати піротехнічні вироб
  Вчора 21 грудня фахівцями Житомирського міського управління МНС були проведені рейди з перевірки місць продажу піротехнічних виробів у Житомирі.

  Про це «Журналу Житомира» повідомляє Іванна Рикун, начальник сектора центру зв'язків з громадськістю ГУ МНС у Житомирській області.

  У минулому році, саме під час святкування Новорічних та різдвяних свят в області відбулися неприємні випадки з феєрверками і салютами, через некачества яких, траплялися пожежі, травми дітей і дорослих.

  Згідно із законодавством, підприємцю право на реалізацію піротехнічних виробів дає наявність пакету дозвільних документів і так звана ліцензія. Крім того, торговим об'єктам пред'являється цілий ряд вимог.

  Так, наприклад, на прилавку (вітрині) не повинно бути діючою піротехніки - лише імітація. Торгувати піротехнічними виробами в приватному, так званому, стихійному порядку, категорично заборонено. Однак, перед новорічними святами, проходячи повз ринку ми часто спостерігаємо злісних порушників, які прямо на вулиці пропонують купити феєрверки і салюти, не несучи жодної відповідальності за їх якість та походження.

  Рятувальники нагадують, купуючи товар у таких реалізаторів ви прямо піддаєте себе і своїх близьких небезпеці. Гарячі ракети залітають на балкони квартир, на дахи будівель, іноді розбивають вікна в будинках і викликають пожежа. «Хлопавки» вибухають у руках, відриваючи пальці, вибиваючи очі.

  "Щоб уникнути травм і нещасних випадків закликаємо взагалі не купувати святкову піротехніку! Якщо все ж купили, обов'язково дізнайтеся принцип дії піротехнічного обладнання і запам'ятайте правила безпеки при користуванні ними! Навчайте дітей безпечно користуватися піротехнікою! Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно і життя!", - говориться в прес-релізі МНС.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: