Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:38:46
  Журнал » Новини Житомира » Спорт » 2010 » Грудень » 21 » 14:30:05

  У Житомирі на стадіоні «Спартак»не дозволили заливати льодову ковзанку

  21 Грудня 2010, 14:30:05 1827 Коментарі 0 фото: Zhitomir.info Читать на русском языке
  У Житомирі на стадіоні «Спартак»не дозволили заливати льодову ковзанку
  Керівництво стадіону «Спартак» відмовилося залити на території стадіону льодовий каток. Про це вчора заявив заступник мера Житомира Микола Боровець.

  Як пояснив начальник управління комунального господарства Житомирської міськради Олекасандр Марцун, раніше на «Спартаку» заливалася бігова доріжка, але тепер вона має спеціальне покриття. А поле в зимовий час теж використовується для змагань.

  Зі слів начальників житлового та комунального управлінь, в Житомирі найближчим часом будуть залиті водою 5 льодових майданчиків «під відкритим небом»: на території шкіл № № 5 і 14, а також за адресами: вул. Вокзальна, 8 (спортмайданчик), вул. Шевченка 35, і вул. В. Бердичівська, 41.

  Микола Боровець дав доручення начальникам ЖЕКів також знайти можливість облаштувати примітивні дворові катки за місцем проживання або на території свого ЖЕКу.

   - Хіба це велика складність - за таких сприятливих погодних умов залити майданчик? Усі чекають якогось розпорядження. Зробіть це для своїх дітей. Нехай вони не ганяють шайбу під колесами машин під час різдвяних канікул, а вчаться їздити на ковзанах, - сказав Боровець.

  Нагадаємо, минулого тижня губернатор Житомирської області Сергій Рижук підписав розпорядження про облаштування льодових майданчиків під відкритим небом, де зможуть безкоштовно кататися дорослі і діти.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: