Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:54:36
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2010 » Грудень » 16 » 16:33:54

  «Водоканал» і «Теплокомуненерго»в Житомирі можуть збанкрутувати - Дебой

  16 Грудня 2010, 16:33:54 2065 Коментарі 0 Читать на русском языке
  «Водоканал» і «Теплокомуненерго»в Житомирі можуть збанкрутувати - Дебой
  Вчора 15 грудня 2010 мер Житомира Володимир Дебой спілкувався з жителями Житомира на обласному радіо в передачі «Облаштуємо місто разом».

  Про це «Журналу Житомира» повідомляє прес-служба міськради.

  Мер подякував житомирян за кредит довіри, наданий йому на виборах і підтвердив своє усвідомлення високої відповідальності за реалізацію даних обіцянок.

  Відповідаючи на запитання, Володимир Дебой розповів, що найболючішими залишаються забезпечення міста теплом і водою. Він не виключив, що "Водоканал" і "Теплокомуненерго" можуть збанкрутувати.

  Однак, зараз проводиться робота на всіх рівнях щодо отримання лімітів і опрацьовується технічна можливість подачі води кілька разів на тиждень. Ситуація з тепло-і водопостачання - дуже серйозна як у нашому місті, так і по всій державі. Якщо її не виправити, то комунальні підприємства «Водоканал» і «Теплокомуненерго» будуть приведені до банкрутства.

  Основне завдання міського голови полягає в збереженні їх у комунальній власності, сприянні у виведенні на економічно обгрунтовані тарифи і стабільну роботу, можливості мати кошти на ремонт мереж, їх облаштування та розвиток. Підприємства не повинні бути збитковими, а належним чином забезпечені: колективи-роботою і стабільною зарплатою, а населення - якісними послугами.

  Для вирішення поставлених завдань необхідна команда, яка розуміє, працює професійно, в інтересах житомирян, любить своє місто і не ховається від проблем. У кадрових питаннях основними вимогами залишаються - порядність, професіоналізм і патріотизм. Перш за все - це молоді, енергійні заступники, які добиралися не за політичною доцільністю, а за вказаними принципами.

  Міський голова зазначив, що величезну кількість людей, які хочуть потрапити на прийом, неможливо прийняти відразу фізично за браком часу і необхідністю невідкладного вирішення багатьох питань. Він звернувся до жителів міста з проханням внести пропозиції щодо вирішення своїх проблем заступникам та керівникам управлінь. Найближчим часом також будуть відкриті громадські приймальні міського голови в Корольовському і Богунському районах, в яких будуть опрацьовуватися питання, що дозволить їх вирішувати оперативно.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: