Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:39:26
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2010 » Грудень » 16 » 16:05:39

  Житомирська суддя-хабарниця зомліла на першому слуханні

  16 Грудня 2010, 16:05:39 1866 Коментарі 0 фото: ГПУ Читать на русском языке
  Житомирська суддя-хабарниця зомліла на першому слуханні
  $ 2,5 тис. хабара отримала Сахібжамал Баренко, суддя Житомирського районного суду. За цю суму вона обіцяла чоловікові прийняти рішення на його користь у цивільній справі.

  Як повідомляв «Журнал Житомира», 18 травня 2010 суддю затримали під час отримання грошей.

  Порушили кримінальну справу. Його розглядає Козятинський міжрайонний суд Вінницької області.

  - Подивимося, як обвинувачена буде вести себе на засіданнях, - каже Діна Сорока, виконуюча обов'язки голови Козятинського міськрайсуду. - Тому що на першому слуханні кілька разів в непритомність падала. Вона взагалі татарка. Цікаво була одягнена. Спідниця у формі бочки, зачіска незрозуміло яка.

  - Вже судять нашу суддю-хабарницю, - говорить Тетяна Барановська, керівник Житомирської правозахисної групи "Меч правосуддя". Вона з колегами прийшла під суд. Тримають плакати "Суддів-хабарників - за грати!", "Хабарницю до відповідальності". - Ми хочемо, щоб її посадили. Тому що вся наша організація - це ті, хто постраждав від свавілля прокуратури і беззаконня суддів.

  - Якщо суддя бере хабар, то як може об'єктивно виносити рішення? - Додає житомирянка Алла Шпортко. - Тому і у в'язницях багато невинних, а із затриманими жорстоко поводяться. Потрібно це свавілля зупиняти.

  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: