Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Субота, 17 Листопада 2018    07:04:23
  Журнал » Новини Житомира » Бізнес » 2010 » Грудень » 16 » 16:00:56

  Губернатор Житомирщини допоможе фермерам взяти кредити в банках

  16 Грудня 2010, 16:00:56 1857 Коментарі 0 фото: УНІАН Читать на русском языке
  Губернатор Житомирщини допоможе фермерам взяти кредити в банках
  У Житомирській області тільки 10,4% фермерських господарств здійснюють діяльність, спрямовану на розвиток тваринництва.

  Про це «Журналу Житомира» на нараді щодо створення в регіоні фермерських господарств з розвитку м'ясного скотарства повідомив голова Житомирської ОДА Сергій Рижук.

  За його словами, "із 871 фермерських господарств тільки 91 (або 10,4%) здійснюють господарську діяльність, спрямовану на розвиток тваринництва".

  При цьому він зазначив, що для поліпшення ситуації найближчим часом влада допоможе фермерам-тваринникам взяти кредити в банках.

   - Крім допомоги в отриманні довгострокових кредитів у банках, також влада виділить на початку наступного року кілька тисяч гривень коштів з обласного бюджету за рахунок його перевиконання і буде надавати організаційну підтримку створеним фермерським господарствам, - уточнив голова Житомирської ОДА.

  При цьому Рижук додав, що мова йде про кредитні засоби і засоби бюджету області для закупівлі худоби, техніки, палива, кормового забезпечення та вирішення інших важливих питань фермерів. Також, за його словами, спільно з керівниками м'ясопереробних господарств пропонується закріпити певні фермерські господарства за м'ясокомбінатами області.

  У нараді взяли участь півсотні претендентів на створення фермерських господарств з розвитку м'ясного тваринництва (вже в наступному році їх планують створити близько 15).

  За дорученням голови Житомирської ОДА Сергія Рижука, в Житомирській області розробляється Програма розвитку агропромислового комплексу області на 2011-2015 роки. Нею передбачено фінансування названих планів за рахунок коштів обласного бюджету організації та діяльності фермерських господарств з розведення ВРХ молочного і м'ясного напрямку продуктивності.

  ДОВІДКА: У Житомирській області в даний момент зареєстровано 871 фермерське господарство - одне на два населених пункти. У структурі суб'єктів підприємницької діяльності фермерські господарства займають лише 1,1%. У фермерів області в обробці знаходиться 64 тис. га сільгоспугідь або 70 га на кожне фермерське господарства. У даних господарствах міститься 10 тис. голів ВРХ, з яких 2,9 тис. голів корів. Крім того, міститься 5,6 тис. голів свиней, 1 тис. голів овець, 86 тис. голів птиці та 476 голів коней.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: