Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:40:35
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2010 » Грудень » 15 » 14:14:36

  Зграя собак нажахала все село в Житомирській області

  15 Грудня 2010, 14:14:36 1611 Коментарі 0 фото: Кримінал ТБ Читать на русском языке
  Зграя собак нажахала все село в Житомирській області
  У Коростишівському районі Житомирської області жителі села Царівка опинилися в заручниках у зграї собак.

  Для боротьби з тваринами люди беруться за палиці і вила. Неконтрольована зграя чатує біля сільського магазину. Люди навіть посеред білого дня бояться туди ходити.

  Псів майже два десятки і всі вони належать одній господарці, яка завела собі собак для охорони. Люди, вже не раз просили господиню прив'язати своїх тварин, але, кажуть, вона їх не слухає.
  - Одна мене хотіла вкусити за обличчя, я вчасно ухилився. Стою. Як тільки починаю бігти, вони мене за ноги хапають, - говорить місцевий житель Дмитро Зубков.

  Хазяйка собак говорить, що її тварини не кусаються, а тільки гавкають. Нападають пси, нібито, тільки на п'яних, а це вже їхні проблеми. Коли дівчину попросили показати всіх собак, вона без пояснень сказала «ні». Якщо вірити селянам, то у дворі їх близько 25.

  - Тих собак влітку було близько 25, а зараз 15-18 тільки. У четвер я йшла тією дорогою, і вони на мене напали. 15 собак. Я так кричала, що сусіди збіглися з палицями і мене відбили, - нарікає листоноша Світлана Ляхович.

  Люди скаржилися на господиню і в міліцію, і в сільську раду. Але за законом - органи нічого не можуть вдіяти до тих пір, поки немає постраждалих.

  - Вони взяли у нас 2-3 заяви і сказали: ми ніяких заходів не можемо прийняти, тому що вони вас не покусали. Ось коли покусають і зачеплять життєво важливі органи - тоді ми і відреагуємо. А так, ми не можемо, - обурюється місцева жителька Лариса Войтушенко.

  Сільський голова пообіцяв журналістам, що розбереться і з собаками, і з їх господинею. Тільки як - не пояснив. Пояснює, мовляв, напевно попросить людей написати на жінку колективну заяву, тоді в сільраді зберуть адмінкомісію і вона, може, випише господині штраф.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: