Журнал Житомир инфо
Сьогодні: П'ятниця, 16 Листопада 2018    07:40:40
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2010 » Грудень » 14 » 22:32:14

  Найвищий чоловік на планеті Леонід Стадник потребує одягу, взуття та ліків

  14 Грудня 2010, 22:32:14 1866 Коментарі 0 фото: Укрінформ Читать на русском языке
  Найвищий чоловік на планеті Леонід Стадник потребує одягу, взуття та ліків
  Собівартість пари шкарпеток для найвищої людини світу - жителя Житомирської області Леоніда Стадника - складає 400 гривень. Він як інвалід І групи не може собі дозволити таку розкіш.
  Проблемою для сім'ї Леоніда є і придбання для нього натільної білизни, одягу, ліків та взуття. На сьогоднішній день зріст велетня - 258 см, розмір взуття - 62.

  На сьогоднішній сесії Житомирської облради депутат Борис Сметанюк звернувся із запитом про встановлення у 2011 році Леоніду Стаднику щомісячної грошової виплати для вирішення нагальних потреб.

  Голова облдержадміністрації Сергій Рижук зауважив, що з цього питання потрібно приймати не разове, а системне рішення.

  За словами Б. Сметанюка, зараз Чудновська районна рада і райдержадміністрація цим питанням займаються, проте їм потрібна підтримка області.

    - Разова допомога різного роду цій людині надавалася, але зараз він - інвалід І групи: інтенсивно втрачає зір. Крім того, його мати і сестра також інваліди. Тобто матеріальне становище сім'ї досить напружене, - зазначив депутат.

  ДОВІДКА:
  Леонід Стадник проживає в Чуднівському районі Житомирщини. Свого часу він закінчив з відзнакою Житомирський сільськогосподарський інститут за фахом ветлікар.
  Поліський велетень - найвища людина на планеті, однак він не занесений до Книги рекордів Гіннеса. Леонід сам відмовився брати участь у процедурі вимірювання росту.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: