Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 12 Листопада 2018    22:31:19
  Журнал » Новини Житомира » Бізнес » 2009 » Березень » 19 » 09:10:50

  В Житомирі перевірили перевізників. Накладено більш ніж 25 тис. грн. штрафів

  19 Березня 2009, 09:10:50 3645 Коментарі 0 Читать на русском языке

  Працівники Житомирського обласного Управління у справах захисту прав споживачів перевіряли якість надання послуг перевізниками міста Житомира.  

   - У 17 господарюючих суб’єктів встановлені порушення вимог правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту. Серед порушень: відсутність інформації в салоні автобуса, про назву перевізника та страховика, їх адреси та телефони, про розмір штрафу за безквитковий проїзд і перевезення неоплачуваного багажу. Але найбільш поширеним порушенням правил є невидача водіями квитків пасажирам, - інформує заступник начальника відділу цього відомства Любов Бігун, про результати.

  Загальна сума фінансових санкцій, що застосовані до порушників, сягнули 5 тисяч гривень.

  Крім того, разом з іншими контролюючими службами, житомирськи податківці також здійснили, впродовж перших двох місяців, 39 рейдів на ринку пасажиро-перевезень в Житомирі, та виявили 99 порушень.

  Найбільше з них - 45 - стосувалися здійснення діяльності без державної реєстрації, 18 перевізників заробляли на життя без відповідних ліцензій. У 22 випадках виявлено факти використання праці без укладання трудової угоди.

  Всього за результатами проведених обстежень податківцями складено протоколи про адмінпорушення на 45 перевізників, які сплатили до бюджету 4 з половиною тисячі гривень штрафів.

  Використання праці незареєстрованих робітників коштувало перевізникам понад 14 тисяч гривень штрафних санкцій.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини Житомира: