Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Середа, 17 Липня 2019    21:45:57
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2009 » Січень » 13 » 15:13:49

В супермаркетах Житомира грубо порушуються права споживачів

13 Січня 2009, 15:13:49 2049 Коментарі 0

Працівники Житомирського Управління захисту прав споживачів здійснили упродовж минулого року понад 300 перевірок підприємств торгівлі, що реалізують продукти в Житомирський області.

Результатом їх роботи стали 353 виявлених порушення чинного законодавства. Ситуацію на продовольчому ринку нашого регіону головний спеціаліст Управління Лариса Доценко проаналізувала так:

«Майже в кожному третьому випадку було встановлено таке порушення як обрахунок покупців. Майже кожний четвертий з перевірених суб’єктів господарювання реалізував товари, термін придатності яких минув. 70 суб’єктів не мали на продукцію документів про її якість та безпеку. І у 90% випадків продукти харчування не містили необхідного маркування - виробника, дату виготовлення, термін придатності. Це є грубе порушення. Останнє порушення стосується супермаркетів».

Ще одне значне порушення, які виявили фахівці Управління на продовольчому ринку Житомирщини, стосується відсутності інформації про імпортера-виробника.

Економічні санкції, застосовані працівниками Управління до підприємців-порушників у сфері реалізації продовольчих товарів, у минулому році сягнули 300 тисяч гривень, передає радіо "Житомирська хвиля".
Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: