Журнал Житомира
Сегодня: Вт, 23 Октября 2018    07:38:13
Головна » Новини Житомира » 2009 » Січень » 12

П ять шкіл Житомирської області перейдуть на нове «альтернативне» паливо

12 Января 2009 2842 0.0 zhzh.com.ua
Цього року п’ять шкільних котелень Овруцького району Житомирської області запрацюють на альтернативному виді палива.

Як повідомили «Журналу Житомира» в прес-службі ОДА, на часі газ використовують 287 шкільних котелень області, 331 працює на вугіллі, 155 – використовує пічне опалення.

Якщо питання з газом загострюватиметься і надалі, окремі освітянські котельні будуть переходити на альтернативні види палива, сказав голова обласної державної адміністрації.

Котли, які здатні працювати на твердому паливі мають, зокрема, 8 шкіл Житомирського району, по три у Коростенському та Малинському районах, 4 у Брусилівському. Однак, не потрібно забувати, що такий перехід також має свою фінансову сторону, отже на разі питання знаходиться тільки у стадії вивчення, зауважив керівник області.

Голова обласної державної адміністрації також додав, що підприємства регіону, котрі споживають блакитне паливо вже почали поступовий перехід у режим економії. Однак, окремим підприємствам «газова криза» солідно нашкодить. До прикладу, Баранівський фарфоровий завод планував з початку року запустити нову лінію, перебої з газом відкладають відкриття лінії, котра додала б надходжень до бюджету, на невизначений термін.

З часом, додав очільник, маючи великі запаси торфо та деревосировини, необхідно буде здійснити переобладнання, як об’єктів соціального значення, так і виробничників.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar