Журнал Житомира
Сегодня: Пн, 22 Октября 2018    16:45:17
Головна » Новини Житомира » 2008 » Грудень » 9

В Житомирі відбулося відкриття Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2009»

09 Декабря 2008 3024 0.0 zhzh.com.ua
Житомирські освітяни включилися у Всеукраїнський конкурс „Учитель року-2009”, який зазвичай щороку проводиться на виконання Указу Президента України, постанови Кабінету Міністрів України, рішення колегії МОН з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетенції, популяризації педагогічних здобутків.

9 грудня в актовому залі загальноосвітньої школи №3 м.Житомира відбулося урочисте відкриття його міського етапу, який триватиме з 12 листопада по 20 грудня нинішнього року .з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетенції, популяризації педагогічних здобутків.

Звертаючись до освітян міста на урочистому відкритті конкурсу, житомирський міський голова Віра Шелудченко сказала: «Кожен такий конкурс - це конкурс фахівців, бо він передбачає відбір кращого вчителя-професіонала, який незалежно від фаху вміє пробуджувати в учнів інтерес до навчання, приваблювати їх позитивним, толерантним спілкуванням.

Сміливо крокуйте по країні знань з вашими учнями. І нехай дорога ваша буде дорогою відкриттів, знахідок, радості й перемог!"

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2009» в місті проводитиметься у три етапи у таких номінаціях:
  • «Українська мова та література»
  • «Інформатика»
  • «Іноземна мова (англійська, французька)»
  • «Фізика»
  • «Музика»
 
Підведення підсумків міського етапу конкурсу пройде до 20 грудня 2008 року.

Довідка. За підсумками обласного туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року -2007, 2008" Житомир посідає І місце.

Високий рівень фахової підготовки показали у 2008 році лауреати Всеукраїнського етапу конкурсу „Учитель року - 2008", - в номінації „зарубіжна література" вчитель гімназії № 3 Слободенюк Олена Михайлівна., в номінації „початкові класи" вчитель ЗОШ № 28 Кобелкова Ірина Олегівна.

Завдяки прийнятій міською радою програмі «Підтримки творчо працюючих педагогічних працівників та педагогічних колективів», вчителі-переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" отримують винагороду в розмірі 1000 грн., лауреати заключного туру конкурсу "Учитель року" - 1. 750 грн.

Прес-служба Житомирської міської ради

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar