Журнал Житомира
Сегодня: Пн, 22 Октября 2018    17:25:11
Головна » Новини Житомира » 2008 » Листопад » 10

Урочистості з нагоди 90-річчя Незалежності Польщі відбулися в Житомирі.

10 Ноября 2008 2818 0.0 zhzh.com.ua
Урочистості з нагоди 90-річчя Незалежності Республіки Польща відбулися в Житомирі, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

У приміщенні обласної філармонії, яку старожили називають першим польським театром, зібралися активні діячі польської громади області, представники обласної та міської влади, духовенство, науковці, краєзнавці, студентська та учнівська молодь, гості з-за кордону.

Від імені Житомирської обласної державної адміністрації присутніх зі святом привітала заступник начальника управління по зв'язках з громадськістю Світлана Сластухіна. Вона зазначила, що сьогодні Житомирщина має польськомовні друковані видання, на обласному телебаченні - програму "Польське слово", у декількох загальноосвітніх школах обласного центру відкрито польські класи. Діти, які мають польське походження, оздоровлюються, відпочивають і навчаються на території своєї історичної батьківщини. Популяризують українську культуру в Польщі, а на теренах Житомирщини розвивають польську - відомі не лише в області, але й добре знані за кордоном такі польські народні колективи, як співочий гурт "Поліські соколи", хореографічні ансамблі "Короліски" та "Первьоснки", дитячий вокальний ансамбль "Дзвонечки".

У святкуванні знаменної дати взяв участь Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Томаш Янік. Він зокрема підкреслив, що вітчизна і патріотичний дух є частиною серця кожного поляка, всіх поляків, незалежно від того, де вони проживають - у Польщі чи в будь-якій країні світу. "Вітчизну кожен з нас носить у своєму серці", - зазначив дипломат.

У святковому концерті взяли участь діячі культури і мистецтв області та аматорські колективи й виконавці.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar