Журнал Житомира
Сегодня: Чт, 18 Октября 2018    13:40:03
Головна » Новини Житомира » 2008 » Жовтень » 30

Житомирська станція швидкої допомоги переїде на вулицю Лятошинського

30 Октября 2008 3056 0.0 zhzh.com.ua
«Рішення міськвиконкому про те, що Житомирська станція швидкої допомоги переміститься на вулицю Лятошинського (колишня «Молочна кухня») давно», – запевняють нас у приймальні міської станції швидкої допомоги. Проте коли ж саме зміниться юридична адреса «швидкої» – наразі невідомо.

На жаль, на сьогодні вулиці Московська і Київська, на які після свого переїзду виїздитимуть у разі виклику бригади швидкої допомоги є найбільш проблемними у плані руху транспорту. Саме на цих вулицях найчастіше в місті створюються автомобільні пробки. Про це ми теж зауважили співробітникам «швидкої».

«А ви пам’ятаєте, де раніше була «швидка»? – зауважують у станції. – «В самому кінці вулиці Черняхівського. Звідти «рафіком» взагалі було проблемно виїхати».

Втім пробки, очевидно, не єдина проблема для швидкої. Водії, Правила дорожнього руху яких зобов’язують пропускати «швидку» вперед роблять це абсолютно неохоче… Поки що ж доводиться просто чекати поки станція таки переїде. Можливо, тоді людям не доведеться так довго чекати лікарів?


Інші новини:

Комментариев: 0
avatar