Журнал Житомира
Сегодня: Чт, 18 Октября 2018    13:39:32
Головна » Новини Житомира » 2008 » Жовтень » 29

Влада Житомира проводить інтернет-опитування про демонтаж пам'ятника Леніну

29 Октября 2008 3000 0.0 zhzh.com.ua

Житомирська міська рада на своєму офіційному сайті проводить інтернет-опитування про необхідність демонтажу пам'ятника В.І.Леніну в Житомирі на вулиці Жуйко, 3.

Нагадаємо, виконком Житомирської міськради має намір демонтувати пам'ятник Леніну і перейменувати вулицю Котовського в Грушевського. Про це «Журналу Житомира» сказав заступник мера Ігор Гундіч.
 
Він уточнив, що виконком ухвалив рішення 22 жовтня про те, щоб винести вказані питання на сесію міськради, яка пройде 6 листопада.
 
Питання про перейменування однієї з центральних вулиць Житомира Котовського у вулицю імені Грушевського виноситься на розгляд сесії, враховуючи те, що в березні 1918 року в Житомирі працювала Центральна рада на чолі з видатним ученим, першим Президентом України Михайлом Грушевським.
 
По словах Гундіча, вже отримані відповідні рекомендації комісії з топонімії при виконавчому комітеті Житомирської міської ради.
 
Гундіч також сказав, що питання про демонтаж пам'ятника Леніну на вулиці Жуйко виноситься на розгляд депутатів, оскільки це спірне питання і при його рішенні потрібно враховувати думку всіх депутатських фракцій.
 
В останні роки перейменування вулиць і демонтажу пам'ятників радянським вождям в місті не проходило.
 Інші новини:

Комментариев: 0
avatar