Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 22 Лютого 2020    20:44:02
Журнал » Новини Житомира » Культура » 2008 » Жовтень » 27 » 14:57:12

В Житомирі на День студента відбудеться ток-шоу "Музичний ринг-2008"

27 Жовтня 2008, 14:57:12 2364 Коментарі 0
В Житомирі на День студента відбудеться ток-шоу
Напередодні Дня студента, 13 листопада, в Житомирському муздрамтеатрі стартує третє відкрите творче змагання молодіжних виконавців – ток-шоу "Музичний ринг-2008".

Про це «Журналу Житомира» повідомили в прес-службі "Шоу Сергія Вікторова".

Глядачі матимуть змогу не лише познайомитися з творчістю виконавців, а й поспілкуватися з ними, почути від них відповіді на свої запитання, дізнатись про їхні мрії, погляди на сьогодення та плани на майбутнє.

На третьому "Музичному рингу" змагатимуться молодіжні виконавці: Андрій Говорадло та епатаж-група "Peklo's Мучачос".

Гості свята – відомі молодіжні виконавці "Шоу Сергія Вікторова", студія естрадних мініатюр "Роміна-шоу", молодіжні виконавиці Адріана та Наталі, Ілона Кириленко, Інна Романюк, група "Паніка", танцювальна команда "T.Squad" та улюблениці поліської молоді –учасниці музичних груп "Пау-TINA" та "МАГМА".

Наприкінці свята глядачі оплесками визначать кращу молодіжну групу 2008 року.


  • Свято відбудеться 13 листопада о 17.00 у приміщення Житомирського облмуздрамтеатру.


Учасники:

Андрій ГОВОРАДЛО – співак, соліст "Шоу Сергія Вікторова", лауреат музичних конкурсів та фестивалів "Пам'ять жива", "Зоряні надії", "Teen Wave", "Зоряний дощ", "Листопад" (Білорусія), "Молодограй" (м. Луцьк).Епатаж-група "Peklo's Мучачос" – У складі колективу три юнака, які завжди шокують глядачів своїми відвертими сценічними вбраннями, а нещодавно склад групи поповнила симпатична юна леді. Групі лише півроку, але нею керує досвідчений молодіжний виконавець і танцюрист Давид Найфонов.


Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: