Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 18 Лютого 2019    00:49:04
Журнал » Новини Житомира » Культура » 2008 » Жовтень » 27 » 11:15:12

Петербурзький музей воскових фігур в Житомирі

27 Жовтня 2008, 11:15:12 1906 Коментарі 0
Петербурзький музей воскових фігур в Житомирі
Шкідливі звички та неправильний спосіб життя завжди є темами для обговорення. А от яскраве підтвердження усіх фактів відтепер можна поспостерігати у житомирському музеї природи.

Експонати не для слабких духом – у скляних колбах заспиртовані людські ембріони, а поряд воскові фігури знаменитих людей, що мали тілесні відхилення у розвитку.

Підростаюче покоління на виставці часті гості. Працівники музею запевняють, що експонати не для залякування дітей, скоріше для наглядності. Повчальні слова про наркотики, алкоголь і паління ефективніші, коли мають реальне підтвердження.

Основоположником такого зібрання спотворених людей був російський можновладець Перто І. А от експонати виставки, приземної до Житомира – надбання 20-го століття.

Не поступаються увагою відвідувачів і воскові фігури людей, що таки народились і прожили життя із тілесними вадами. Це і сіамські близнюки Токі, американський актор Джон Екхарт, що мав лише половину тулуба. Фаворитом виставки був двоголовий Паскуал Пінон, що за життя мав дар віщування та здійснював бажання.
Коментарів: 0
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: