Журнал Житомира
Сегодня: Чт, 18 Октября 2018    18:01:29
Головна » Новини Житомира » 2008 » Жовтень » 17

Працівники одного із банків Житомирської області присвоїли близько двох мільйонів гривень

17 Октября 2008 2840 0.0 zhzh.com.ua
Працівники банку одного із банків Житомирської області присвоїли близько двох мільйонів гривень своїх клієнтів. Господарюючи у такий спосіб, службовці упродовж декількох років легалізовували гроші через підприємницькі структури. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

Як зазначив перший заступник прокурора області Анатолій Чумаченко, зловживання кримінального характеру з боку банківських працівників було встановлено під час перевірки щодо додержання банківського законодавства при використанні кредитних коштів у районному відділенні банку. Перевірка проводилась прокуратурою Баранівського району спільно з працівниками УМВС в області.

За словами Анатолія Чумаченка, службові особи районного відділення банку займались оформленням фіктивних кредитів. При цьому вони діяли з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб, маючи доступ до електронно-обчислювальної техніки банку, банківської таємниці, інформації про клієнтів. Ділки використовували фальшиві платіжні документи та проводили готівкові операції. У результаті такої "активної" діяльності було присвоєно банківських та клієнтських коштів на суму майже 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Прокуратура Баранівського району порушила за цим фактом кримінальну справу за ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України (зловживання банківськими працівниками службовим становищем, привласнення коштів банку та клієнтів в особливо великих розмірах, легалізація коштів, здобутих злочинним шляхом). Досудове слідство по справі триває.

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar