Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 18 Лютого 2019    00:43:00
Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2008 » Жовтень » 10 » 16:11:28

За хабар 40 тис. грн. затриманий депутат Житомирської райради

10 Жовтня 2008, 16:11:28 1930 Коментарі 0
За хабар 40 тис. грн. затриманий депутат Житомирської райради
9 жовтня працівники УБОЗ УМВС України в Житомирській області затримали депутата однієї з районних рад, члена комісії з питань законності, правопорядку та прав людини, який вимагав та отримав хабара в розмірі 40 тис. гривень від представника товариства з обмеженою відповідальністю.

Як повідомив «Журналу Житомира» начальник УБОЗ УМВС України в Житомирській області Едуард Федосов, у таку суму чоловік оцінив свої послуги за невтручання його як депутата та члена комісії райради в діяльність підприємства, а також подальше вирішення будь-яких питань в межах депутатських повноважень щодо його функціонування.

Прокурором Житомирської області Миколою Франтовським відносно депутата порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 (Одержання хабара) Кримінального Кодексу України

Підозрюваного затримано в порядку ст. 115 (Затримання слідчим підозрюваного у вчиненні злочину) Кримінально-процесуального Кодексу України.

Грошові кошти в сумі 40 тисяч грн. вилучені.

За попередніми даними встановлено, що службовець навесні 2008 року почав вимагати від представника товариства хабар у розмірі 10 тис. доларів США. Після відмови депутат райради неодноразово та безпідставно організовував перевірки підприємства контролюючими органами, що негативно вплинуло на роботу підприємства в цілому.

Коментарів: 0
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: