Живой Журнал
Сегодня: Нд, 18 Февраля 2018    23:40:27
Головна » Новини Житомира » 2008 » Жовтень » 10

За хабар 40 тис. грн. затриманий депутат Житомирської райради

10 Октября 2008 2240 0.0 zhzh.com.ua
9 жовтня працівники УБОЗ УМВС України в Житомирській області затримали депутата однієї з районних рад, члена комісії з питань законності, правопорядку та прав людини, який вимагав та отримав хабара в розмірі 40 тис. гривень від представника товариства з обмеженою відповідальністю.

Як повідомив «Журналу Житомира» начальник УБОЗ УМВС України в Житомирській області Едуард Федосов, у таку суму чоловік оцінив свої послуги за невтручання його як депутата та члена комісії райради в діяльність підприємства, а також подальше вирішення будь-яких питань в межах депутатських повноважень щодо його функціонування.

Прокурором Житомирської області Миколою Франтовським відносно депутата порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 (Одержання хабара) Кримінального Кодексу України

Підозрюваного затримано в порядку ст. 115 (Затримання слідчим підозрюваного у вчиненні злочину) Кримінально-процесуального Кодексу України.

Грошові кошти в сумі 40 тисяч грн. вилучені.

За попередніми даними встановлено, що службовець навесні 2008 року почав вимагати від представника товариства хабар у розмірі 10 тис. доларів США. Після відмови депутат райради неодноразово та безпідставно організовував перевірки підприємства контролюючими органами, що негативно вплинуло на роботу підприємства в цілому.

Комментариев: 0
avatar