Живой Журнал
Сегодня: Нд, 18 Февраля 2018    23:39:31
Головна » Новини Житомира » 2008 » Жовтень » 9

Аферистка з Житомира заробила на могильних пам'ятниках 100 тис. грн.

09 Октября 2008 2290 0.0 zhzh.com.ua

Впродовж півроку 41-річна Світлана Мартиненко з Житомира дурила селян Івано-франківщини. Жінка їздила по селах і пропонувала купити могильні пам'ятники. Брала аванс і зникала.

— У неї був хороший план, знала, що на довірливості і людському горі можна заробити, — говорить Василь Гультайчук, 38 років, з прес-служби обласного управління міліції. — Зловили її, коли вона в селі одурювала чергову жертву.
Світлану випадково впізнала обдурена жінка.
 
Мартиненко роз'їжджала по селах Снятинського, Городенківського, Тлумацького і Коломийського районів. Власного транспорту не мала, кожного разу брала таксі.
Підходила до немолодих жителів і пропонувала подивитися каталоги із зразками надгробків. Указувала ціну і називала суму завдатку. Пенсіонери радісно погоджувалися. Давали відповідно до вартості пам'ятника: по п'ятсот, тисячі і півтори тисячі гривень. Отримавши гроші, аферистка обіцяла приїхати з товаром через три місяці, але не поверталася.
 
Після того, як про Мартиненко повідомили в міліцію Тлумача, дільничні інспектори інших районів пройшлися по селах. Обдурені люди стали масово писати заяви. В даний час в міліції більш ніж 30 таких повідомлень. Варта порядку допускає, що кількість потерпілих більша. Світлана Мартиненко за півроку заробила понад 100 тис. грн. Про це «Журнал Житомира» повідомляє ГПУ.
Комментариев: 0
avatar