Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 29 Лютого 2020    11:46:41
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2008 » Вересень » 3 » 16:20:28

Через фінансові проблеми в Житомирі перестали ремонтувати ліфти

03 Вересня 2008, 16:20:28 2221 Коментарі 0
Через фінансові проблеми в Житомирі перестали ремонтувати ліфти

Вже 2 місяці в Житомирі не фінансується капітальний ремонт ліфтів, і до кінця року на це грошей в бюджеті не передбачено.

Про це «Журналу Житомира» заявив заступник міської голови Едуард Кругляк.

«Ми опинилися в дуже складній фінансовій ситуації. Практично всі наші програми, які фінансуються із загального бюджету, – вже вичерпали ресурс грошей. Понад 20 днів не фінансуються програми бюджету розвитку міста», - відзначив Едуард Кругляк, і привів приклади.
 
Через відсутність засобів практично припинені роботи по реконструкції зовнішнього освітлення міста, не проводиться заміна комунікацій на водо- і тепломережах, а також в самих житлових будинках.
 
«На даний момент взагалі не початі роботи по заміні зовнішніх мереж, практично не проводяться роботи по асфальтуванню прибудинкових територій. Справа може рушити з місця у випадку, якщо продовжиться фінансування програм бюджету розвитку міста», - із слів Едуарда Кругляка повідомляє радіо "Житомирська хвіля".
 
Комунальники мають намір звернутися по допомогу до депутатів Житомирської міськради на сесії, яка запланований на 16 вересня.

Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: