Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 21 Листопада 2018    08:06:59
  Журнал » Новини Житомира » Спорт » 2008 » Серпень » 26 » 14:00:13

  Житомирські скейтери мріють про сучасний скейт-парк

  26 Серпня 2008, 14:00:13 2361 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Житомирські скейтери мріють про сучасний скейт-парк

  Екстрим, як спосіб життя, вже давно оволодів душами молодих (і не тільки) людей. Вони, осідлавши дошку на колесах – скейтборд – впокорюють поручні і парапети рідного міста Житомира.

  На вулиці Київській, на майданчику, що за кінотеатром «Україна», часто можна побачити групу молодих людей, які на скейтах виробляють запаморочливі трюки, – злітають над поручнями, ковзають по високій рампі...
   
  «І не бояться ж покалічитися», – гойдають головою жінки, що проходять мимо. – Це наш скейтпарк, – говорить один з скетйбордистів, студент Будівельного коледжу Діма. – В літній час ми приходимо сюди, щоб потренуватися.
   
  Хлопці вважають, що провести вечір, відточуючи свою майстерність – краще, ніж просидіти за пляшкою пива. А меж майстерності немає – в скейтбордингу існують десятки трюків, кожний з яких вимагає постійних тренувань. Наприклад звичайний manual – їзда на двох задніх колесах, тоді як передні підведені над землею (цей трюк називають «балансом»), для людини непідготовленої, це не під силу. Що вже говорити про pop shove-it – це коли борд робить в повітрі розворот на 180 градусів, а скейтбордист – ні.
   
  Правда скейтбординг – задоволення не з дешевих. І хоча для новачка «дошка» коштуватиме до 250 гривень, професійного скейтборду в Житомирі майже немає. А демонструвати «вищий пілотаж» на любительській «дошці» – це як на «Жигулях» брати участь в гонках «Formula-1», пише Наталія Арефьева, газета "20 хвилин".
   
  Але все таки, житомирські скейтбордисти планують в недалекому майбутньому створити свою команду і відправитися в турне по містах України. А ще – сподіваються, що міські власті звернуть на них увагу і скейтпарк придбає гідну зовнішність.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: