Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 21 Листопада 2018    08:05:33
  Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2008 » Серпень » 12 » 17:37:45

  У Житомирі почали боротися з пробками на дорогах. ФОТО

  12 Серпня 2008, 17:37:45 2194 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирі почали боротися з пробками на дорогах. ФОТО
  Від сьогодні вулиця Старовільська стала прикладом сучасного підходу влади до вирішення транспортних проблем у Житомирі, повідомляє «Журналу Житомира» прес-служба Житомирської міської ради.

  Невеличка і тиха вуличка Старовільська у Житомирі від сьогодні прийняла весь потік дорожнього руху, за виключенням електротранспорту, по проспекту Перемоги від вул.Короленка до вул. Котовського. Таким чином було розвантажено одну з ділянок центральниої транспортної магістралі міста.

  «Це один з перших кроків міської влади в роботі по вдосконаленню та покращенню руху в Житомирі та боротьбі із заторами на дорогах,» - cказав на відкритті руху заступник міського голови Ігор Гундич.

  - Односторонній рух збільшує пропускну здатність щонайменше на 30 відсотків і робить більш впорядкованішим життя сучасного міста, – зазначив заступник міського голови. - За цією стратегією розвивається не лише українська столиця, одностронній рух у якій запрваджено на 44 вулицях, а й інші міста України.

  Відкриття одностороннього руху на вул. Старовільській коштувало міському бюджету 100 тисяч гривень.

  Йому передувала велика підготовча робота і консультації з фахівцями. Ця подія стала початком перспективної роботи по реконструкції центра міста з урахуванням майбутнього розвитку транспортної системи обласного центру, який вимагатиме розвинутої системи наземних і підземних паркінгів тощо.

  Читайте также:
   
   
   


  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: