Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 21 Листопада 2018    08:04:24
  Журнал » Новини Житомира » Події » 2008 » Серпень » 12 » 12:50:57

  У Житомирі з трамвая випав пасажир. ФОТО

  12 Серпня 2008, 12:50:57 1915 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирі з трамвая випав пасажир. ФОТО

  У Житомирі в п'ятницю увечері на трамвайній зупинці «Площа Перемоги» нетверезий чоловік , намагаючись сісти  в трамвай, не утримався на сходинках і впав на асфальт.

  З отриманими травмами його забрала «Швидка допомога», а оскільки падіння з трамвайних сходинок вважається дорожньо-транспортною подією, для фіксації цього випадку була викликана Житомирська служба ДАІ.
   
  Замірявши відстань від трамвая, що стояв, до зупинки, співробітники ДАІ дозволили відновити рух трамваїв, передає Руслан Мороз, видання "За Житомир".
   
  Простій, через події з пасажиром, обійшовся в майже сорок хвилин втраченого часу і потріпаних нервів водієві трамвая. Після відновлення руху на зупинці залишилася тільки сіточка із зібраними пляшками.
   

  В Житомире нетрезвый мужчина весьма затасканного вида при попытке сесть в трамвай, не удержался и упал на асфальт  В Житомире нетрезвый мужчина весьма затасканного вида при попытке сесть в трамвай, не удержался и упал на асфальт  В Житомире нетрезвый мужчина весьма затасканного вида при попытке сесть в трамвай, не удержался и упал на асфальт


  В Житомире нетрезвый мужчина весьма затасканного вида при попытке сесть в трамвай, не удержался и упал на асфальт

  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: