Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 21 Листопада 2018    08:19:50
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2008 » Серпень » 12 » 12:35:18

  Віктор Ющенко терміново вилітає в Тбілісі

  12 Серпня 2008, 12:35:18 1953 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Віктор Ющенко терміново вилітає в Тбілісі

  Сьогодні, 12 серпня, Президент України Віктор Ющенко в терміновому порядку відправляється до Тбілісі, заявив український МЗС.

  "Всі дії і политико-дипломатичні заходи, які здійснюються представниками міжнародних організацій і лідерами окремих країн поки що не принесли ніяких результатів", повідомили в прес-службі МЗС.

  У українському зовнішньополітичному відомстві вважають, що військові дії Російської Федерації вийшли за межу конфліктної зони і перекинулися на інші території Грузії, набуваючи загрозливих масштабів і порушуючи суверенітет і територіальну цілісність незалежної держави.
   
  З кожною годиною збільшується загроза мирному населенню Грузії і  потоки біженців", заявили в МЗС.
   
  У зв'язку з цим президенти України, Польщі, Литви і Естонії ухвалили рішення 12 серпня терміново вилетіти до Тбілісі.
   
  "Метою місії лідерів чотирьох європейських країн - зустрітися з демократично обраним президентом Грузії і його урядом і зупинити трагічний розвиток подій", заявили в МЗС України.
   
  Раніше секретар ради Національної безпеки Грузії Олександр Ломая заявив, що в Тбілісі прибудуть президенти Польщі, Литви, України, Франції і Естонії.
  Крім того, вчора агентство AFP з посиланням на президента Грузії Михайла Саакашвілі повідомило, що президент Франції Николя Саркозі прибуває у вівторок в грузинську столицю.

  Нагадаємо, Україна стала однією з перших держав, після початку військових дій в Південній Осетії тих, що відкрито зайняли сторону Грузії і що підтримали її територіальну цілісність. Про це «Журнал Житомира» повідомляє Кореспондент.
  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: