Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 21 Листопада 2018    08:44:48
  Журнал » Новини Житомира » Влада » 2008 » Серпень » 11 » 11:44:07

  Шелудченко стурбована фактом бомбардування міст Грузії

  11 Серпня 2008, 11:44:07 1962 Коментарі 1 Читать на русском языке
  Шелудченко стурбована фактом бомбардування міст Грузії
  Житомирський міський голова Віра Шелудченко висловлює глибоку стурбованість у зв’язку із загостренням ситуації у Південній Осетії (Грузія). Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

  Особливого занепокоєння викликає факт бомбардування мирних міст — Кутаїсі, Поті та Горі. Розгортання бойових дій на території суверенної Грузії призводить до неминучих втрат серед мирного населення і появи біженців.

  За словами Шелудченко, у зоні конфлікту треба вжити заходи щодо негайного припинення вогню.

  — Сьогодні всі конфліктуючі сторони, а також міжнародні організації повинні негайно припинити ведення бойових дій і сісти за стіл переговорів, щоб не допустити гибелі мирного населення, — наголошує Житомирський міський голова.


  Нагадаємо, нещодавно Віра Шелудченко відвідала з офіційним візитом Грузинську республіку. Під час візиту було підписано договір про братерство та співпрацю між Житомиром та містом Кутаїсі.
  Коменатрів: 1
  1 Александр   • 23:53:59, 11 Серпня 2008
  0

  А где вы были когда Грузия делала алкоголь на украинском спирте и продавала в Россию.
  Когда грузинскими винами были заполнены украинские магазины,и снижен ввозной акциз на вина.Хоронилось украинское винопроизводство.
  Когда оружие Украина продавала (а может подарила) в горячую тоску...
  Мне стыдно в отпуск приезжать на Украину,из Европы куда вас тянет.Лжецы и лицемеры вы любите себя в Украине,т.к. в вас нет Украины...
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: