Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 20 Лютого 2019    01:58:26
Журнал » Новини Житомира » Влада » 2008 » Серпень » 11 » 11:44:07

Шелудченко стурбована фактом бомбардування міст Грузії

11 Серпня 2008, 11:44:07 2025 Коментарі 1
Шелудченко стурбована фактом бомбардування міст Грузії
Житомирський міський голова Віра Шелудченко висловлює глибоку стурбованість у зв’язку із загостренням ситуації у Південній Осетії (Грузія). Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Особливого занепокоєння викликає факт бомбардування мирних міст — Кутаїсі, Поті та Горі. Розгортання бойових дій на території суверенної Грузії призводить до неминучих втрат серед мирного населення і появи біженців.

За словами Шелудченко, у зоні конфлікту треба вжити заходи щодо негайного припинення вогню.

— Сьогодні всі конфліктуючі сторони, а також міжнародні організації повинні негайно припинити ведення бойових дій і сісти за стіл переговорів, щоб не допустити гибелі мирного населення, — наголошує Житомирський міський голова.


Нагадаємо, нещодавно Віра Шелудченко відвідала з офіційним візитом Грузинську республіку. Під час візиту було підписано договір про братерство та співпрацю між Житомиром та містом Кутаїсі.
Коментарів: 1
1 Александр   • 23:53:59, 11 Серпня 2008
0

А где вы были когда Грузия делала алкоголь на украинском спирте и продавала в Россию.
Когда грузинскими винами были заполнены украинские магазины,и снижен ввозной акциз на вина.Хоронилось украинское винопроизводство.
Когда оружие Украина продавала (а может подарила) в горячую тоску...
Мне стыдно в отпуск приезжать на Украину,из Европы куда вас тянет.Лжецы и лицемеры вы любите себя в Украине,т.к. в вас нет Украины...
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: