Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 21 Листопада 2018    08:04:54
  Журнал » Новини Житомира » Спорт » 2008 » Серпень » 5 » 10:57:28

  Українські олімпійці поступово заселяють Олімпійське село в Пекіні. ФОТО

  05 Серпня 2008, 10:57:28 2019 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Українські олімпійці поступово заселяють Олімпійське село в Пекіні. ФОТО

  Вже через три дні в Пекіні відбудеться офіційна церемонія відкриття XXIX літніх Олімпійських ігор. Правда, побачать її далеко не всі українські олімпійці. Наші поки продовжують готуватися до стартів вдома і до Китаю прибувають невеликими групами.

  В Олімпійське село вже встигли заселитися спортивні гімнасти, веслярі, легкоатлети, боксери, дзюдоїсти, стрілки, плавці, стрибуни у воду і батутісти.
   
  Всі українці живуть в одному будинку - в їх розпорядженні двомісні номери в шестиповерховій висотці. І хоча умови мешкання, як затверджують спортсмени, комфортні, на які-небудь елементи розкоші розраховувати не доводиться. У кімнатах у кожного спортсмена з предметів меблів є всього лише ліжко, тумбочка і шафа.
   
  До речі, після закінчення Ігор-2008 китайці збираються передати Олімпійське село до загального житлового фонду Пекіна. Говорять, що вся нерухомість в цьому кварталі (66 га) вже продана. Вартість одного квадратного метра житла, в якому поки що мешкають спортсмени зі всього світу, оцінили приблизно в 3500 доларів, так що охочим придбати олімпійські кімнатки доведеться викласти за них до мільйона доларів.
   
  Нудьгувати на чужині до початку стартів нашим спортсменам точно не доведеться - там є ресторан, бібліотека, плавальні басейни, тенісні корти, баскетбольні майданчики, бігові доріжки, магазини і кафе. Правда, через важкий процес акліматизації сил у наших олімпійців поки що хапає тільки на тренування і сон, пише Юлія Мамойленко, КП.
   

  Коменатрів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: