Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Понеділок, 18 Лютого 2019    00:13:32
Журнал » Новини Житомира » Економіка » 2008 » Липень » 22 » 16:28:40

У Житомирі вилучають ігрові автомати

22 Липня 2008, 16:28:40 1776 Коментарі 0
У Житомирі вилучають ігрові автомати

Працівники служби по боротьбі з економічною злочинністю перевірили цього року 220 підприємців, які заробляють гроші гральним бізнесом в Житомирі.

Про це повідомили в прес-службі УМВС в Житомирській області, з посиланням на керівника відомства полковника міліції Ігоря Савченко.

В результаті цих перевірок – виявлено 118 фактів протиправної діяльності в цій сфері. З метою припинення незаконної діяльності у сфері грального бізнесу, міліція вилучила 169 одиниць ігрових автоматів.
 
Згідно ухваленому рішенню, підприємці, чия документація не відповідає вимогам чинного законодавства і рішенням Жітомирради, вимушені будуть припинити свою діяльність в цій сфері бізнесу. Натомість об'єкти грального бізнесу буде перепрофільовані під об'єкти сфери торгівлі і побутових послуг.
 
Нагадаємо, в березні поточного року правоохоронці Житомирської області виявили 266 «одноруких бандитів», які діяли без дозвільних документів. Третина протоколів, складених за порушення правил проведення господарської діяльності, вже розглянута в судах, на порушників накладені штрафи на загальну суму 5 тисяч гривень.
Коментарів: 0
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: