Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Субота, 16 Лютого 2019    16:04:36
Журнал » Новини Житомира » Події » 2008 » Липень » 21 » 12:00:51

У Коростенському міськвиконкомі виявлена пляшка з ртуттю

21 Липня 2008, 12:00:51 1689 Коментарі 0
У Коростенському міськвиконкомі виявлена пляшка з ртуттю

Скляна пляшка з 1,8 кг ртуті була виявлена 18 липня в одному з туалетів в будівлі виконавчого комітету Коростенського міської ради в Житомирській області.

Про це «Журнал Житомира» повідомив співробітник прес-служби Головного управління Міністерства по надзвичайних ситуаціях і справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Житомирській області.
 
За його словами, в суботу, 18 липня, в 9:05 ранку в Коростенське районне управління МінНС поступило повідомлення про скляну пляшку, мабуть, з ртуттю в Коростенському міськвиконкомі.
 
Прибула група співробітників МінНС встановила, що в скляній пляшці з пробкою, що загвинчується, знаходилося 1,8 кг ртуті.
 
Співробітники санепідемстанції, які узяли повітря для аналізу, встановили, що пари ртуті в будівлі міськвиконкому не виявлено.
 
Міліція зараз встановлює обставини того, що відбулося і власника ртуті. Утилізацією ртуті, за інформацією прес-служби МінНС, займається Коростенськая райдержадміністрація. Про це «Журнал Житомира» повідомляють Українські новіні.
Коментарів: 0
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: