Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 04 Марта 2021    20:27:12
Житомир » Новини » Економіка » 2008 » Июль » 15 » 20:10:54

Ігор Орлов приведе інвесторів в Житомирську область

15 Июля 2008, 20:10:54 2422 Коментарі 0 Читать на русском

Ігор Орлов приведе інвесторів в Житомирську область
82 відсотки інвестицій, які ідуть в економіку Житомирщини, - це інвестиції в галузь машинобудування, або на галузі, похідні від неї. На цьому наголосив на прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Ігор Орлов.

Заступник керівника області бачить у такому спрямуванні інвестиційних коштів певний позитив, адже область завжди мала низку традиційних машинобудівних підприємств, яким вдалося зберегти культуру виробництва.

На думку Ігоря Орлова, участь у виставці "Барвиста Україна" дасть можливість привернути увагу потенційних інвесторів до регіону. Він вважає, що такі заходи, як ця виставка та інвестиційні форуми, сприяють надходженню інвестиційних коштів в область.

До речі, якщо порівняти суми надходження інвестицій в економіку області торік і за відповідний період цього року, то зростання становить 600 відсотків. Величезну роль у збільшенні цієї суми, відіграв інвестиційний форум, що відбувся у березні цього року.

"Потрібно говорити про себе, показувати себе, пропонувати, гарантуючи інвестору розуміння з боку влади. Лише за цих умов в область прийдуть кошти", - підкреслив заступник голови ОДА.
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Новости партнеров

Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: