Живой Журнал
Сегодня: Пн, 23 Апреля 2018    01:49:57
Головна » Новини Житомира » 2008 » Липень » 8

Прес-служба житомирської облдержадміністрації виставляє Ю. Забєлу на сміх

08 Июля 2008 2578 0.0 zhzh.com.ua
Коли знайомишся із сайтом Житомирської облдерждміністрації, то диву даєшся наскільки він недолугий. Останні роки за нього відповідало управління зв’язків з громадськістю.

Сайт за своїм змістом не лише не відповідає вимогам щодо відкритості влади зі сторони Президента, уряду і губернатора, а постійно “підставляє” їх.

Так, 3 липня на ньому було розміщено матеріал наступного змісту:
“Жнива стануть своєрідним екзаменом для керівників районів. – голова обласної адміністрації Юрій Забела В Житомирській області в управліннях агропромислового розвитку працює майже 300 фахівців сільського господарства.
«Така кількість людей може засіяти зерном і зібрати врожай з території десятка таких областей як Житомирська. Тому я не сприймаю і не сприйматиму категорично пояснень і виправдань на тему «не встигли», «не змогли». - сказав Юрій Забела.
Голова адміністрації вже попередив голів РДА, що ініціюватиме звільнення тих керівників районів, котрі не контролюють ситуацію на місцях.
Прес-служба ОДА”

Не треба бути великим фахівцем у сільському господарстві, щоб зрозуміти, що емоційний вислів Забели надто перебільшує можливості нашого чиновництва. Бо ж на тому ж сайті наведено його слова про те що під час жнив на поля вийде понад 1700 комбайнів. Зрозуміло, що 300 працівників управлінь не зможуть одночасно працювати на 5-ти комбайнах.

Тим більше, коли сезонне навантаження на одну машину складатиме 130 гектарів. Не говорячи вже про “десяток областей”. Це –перебільшення, гіпербола. І застосована для того, щоб розворушити чиновництво під час проведення жнив.

Прес-служба обласної адміністрації розмножує ці слова губернатора цілком серйозно, не розуміючи, що підставляє свого шефа і виставляє його на сміх. Це – прямий наслідок створення нового управління у справах преси та інформації, яке створили люди, далекі від інформаційної галузі.

Такі часті проколи у висвітленні діяльності Забели наводять на думку: а чи не спрямована це акція по його дискредитації?

Максим Тичина
Комментариев: 0
avatar