Журнал Житомира
Сегодня: Чт, 18 Октября 2018    03:24:10
Головна » Новини Житомира » 2008 » Липень » 4

Мер Житомира вимагає заборонити палити депутатам під час сесії

04 Июля 2008 2752 0.0 zhzh.com.ua

Мер Житомира хоче заборонити депутатам міськради палити, щоб ті під час сесії не вибігали із залу.

Вчора 3 липня, на черговій 25-ій сесії Житомирської міської ради, мер Житомира Вера Шелудченко запропонувала заслуховувати організаційний відділ з питання роботи депутатів в міській раді.

«Проведемо "батьківські збори", робитимемо розбір польотів і тоді побачимо, скільки разів депутати приходили на сесії і засідання комітетів міської ради».
 
- На стадії, коли депутати тільки балотуються, потрібно ухвалювати рішення про заборону куріння, щоб депутати не виходили із залу, - заявила депутатам Вера Шелудченко, передає Обком.

Нагадаємо, сама Вера Тимофіївна шість років тому кинула палити і веде здоровий спосіб життя, з 8 років двічі в день обливається холодною водою.
— Я палила по півтори пачки в день, а потім раптом якось не пішло. Всі сміялися наді мною, а з часом і головний бухгалтер, і заступники, і чоловік, і старший син кинули. Тепер я говорю всім, що куріння, — це найбридкіше, що може бути.

Інші новини:

Комментариев: 1
avatar
1 Олексій Стасевич • 15:16:41, 05 Июля 2008
Було б добре, винести цю пропозицію на загальнонаціональний рівень. Заборона паління в публічних місцях, державних установах, дисциплінарне стягнення за відсутність на робочому місці, обмеження в прийомі на роботу через шкідливі звички, в т.ч. й паління (всього, що палиться) та вживання хімічних речовин, які не прописані лікарем відповідно до медичного листка і натомість створення таких собі "приймальників"-кліток за рахунок табачних компаній, де нехай всі травляться разом, як це створено в европейських аеропортах. І все буде добре. А на сесіях я б ставив таці з яблуками, соком та водою, які втамовують потяги до хибного.
avatar